Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

JSTE ODPORNÍ! Pink nakládá sledujícím, kteří spekulovali nad NAHOTOU jejího syna

+ Dalších 24 fotografií
Zpěvačka v ráži
Zpěvačka Pink (39) se opravdu rozzuřila na své sledující na Instagramu, ale proč? Postla totiž fotku, kde je dvouletému synovi vidět přirození a fanoušci ihned začali spekulovat zdali má obřízku, či ne.

Populární zpěvačka Pink se opravdu rozzlobila na své sledující, kteří nepěkně komentovali fotku jejího syna. Blondýnka pověsila na svůj instagramový účet fotku, na které bylo vidět přirození syna Jamesona (2). To ihned strhlo lavinu komentářů o tom, zdali má maličký obřízku, či ne.

Zpěvačka byla s rodinou na dovolené a vůbec jí jako normální matce nepřipadalo divné, že si syn sundal plavací plenku. Na původním snímku, který uveřejnila s odhaleným přirozením, byla ona sama ve slunečních brýlích, dcera Willow (7), syn Jameson a pelikán a fotka byla s komentářem „náš nový mazlíček pelikán, jmenuje se Pelle“. Post ovšem po několika hodinách musela smazat.

Odstranila ho, protože sledující začali probírat synovo přirození. Pink fotku znovu přidala se začerněným údem a celá naštvaná u příspěvku zanechala fanouškům drsný vzkaz. „Všichni jste zasr*** odporný,“ vzkazuje zpěvačka sledujícím. Dále se jich ptá, jestli je na této fotce vážně něco tak moc nechutného, že mají potřebu ji takto negativně komentovat. Podívejte se do fotogalerie na celý příspěvek od Pink.

Mohlo by vás zajímat

Další články