Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jste něčí milenka? Vytřískejte z toho co nejvíc!

Jste něčí milenka? Vytřískejte z toho co nejvíc!
Zdroj:
Milenka je skoro jako full time job, a to velmi náročný. Musíte být vždy ready, když chce on, protože jindy je přece se svojí ženou a na vás nemá čas, ale za plný úvazek se milence draze platí. Nestůjte v koutě, když nemusíte, a vytěžte ze svého vztahu-nevztahu, co nejvíc. Za pokus to stojí.

Být milenkou je složitá věc. Víte, že jste vždycky ta druhá a jeho manželku rozhodně nepředběhnete. Co ale můžete udělat, je, že ze svého mileneckého poměru vytřískáte co nejvíce. Přistupte zkrátka ke vztahu jinak. On s vámi nemůže trávit tolik času. Pro vás to ale znamená plus: Nikdy se ho nepřejíte.

Nedělejte mu scény. Uvidíte, že i vám se uleví. Kdo by chtěl mít doma hysterku a ve volném čase poslouchat další. K vám ho táhne jen touha, sex a vášeň, což doma pravděpodobně nemá. Pokud se bude hádat i s vámi, poměr hodně rychle skončí a přiznejte si, že to vy sama nechcete. Berte to tak, že když budete hodná, dostanete víc dárků.

Zbytečně ho neposlouchejte. Akorát vám zatěžuje hlavu svými problémy, které do vás sype. Říká se jedním uchem tam, druhým ven. Váš mozek i tak dost pracuje a nechcete ještě poslouchat komplexy a stěžování ostatních. Užívejte si jenom sex. Ostatní nechte plynout.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy