Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jste na mě zlí, odcházím… Veronika Kopřivová prohrála souboj s vlastními fanoušky

Veroniku proslavil vztah s Jardou Jágrem.
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 35 fotografií
Veronika Kopřivová nezvládá kritiku a utíká z Instagramu. Dokonce se o tom radila s Jaromírem, co má dělat. Nakonec ale uznala, že toho zla je na ni už vážně moc, a mizí.

Veronika Kopřivová přiznala, že jí vadí, že ji na jejím Instagramu tvrdě kritizují fanoušci. Ráda by na sociální síti dále exhibovala, ale chce jen kladné ohlasy. Že je anorektickou zlatokopkou? Tak právě takovou zlou kritiku slyšet a číst nechce.

Proto po dlouhé noční poradě došli s Jaromírem (44) k závěru, že bude nutné založit ještě jeden Instagram. A ten bude jen pro rodinu a prověřené kamarády a nikdo jiný se tam nedostane. Takže smůlu prý mají zejména pisálci.

Takže Veronika zase všem ukázala, jaká je to hlavička. Bude mít jeden Instagram pro svou prezentaci a druhý Instagram pro ty nejbližší. Je to geniální strategie a vůbec netušíme, kde kadeřnice z Teplic vzala k takovému životnímu kroku odvahu.

JE SUIS VERONIKA!

Související články

Další články