Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jste královna, po níž touží? Hvězdy vědí, co který chlap potřebuje

+ Další 2 fotografie
Každý určitě chce vědět, který člověk se k němu nejvíce hodí. Jaký typ je pro vás ten nejlepší, s kým si budete rozumět. Poznat někoho, kdo pochopí vaše nedostatky a zároveň z vás udělá lepšího člověka a přinese do života radost a lásku. Zatím jste tu osobu nepotkali? Nevadí! Hvězdy vám poradí, kdo je váš spřízněný chlap podle horoskopu a co přesně potřebuje.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran potřebuje ženu, která nejen drží tempo, ale je pro něj i výzvou. Taková žena ho nenechá vést či vyhrát, ví co od života chce a nebojí se žádné inovace. Miluje ctižádostivé ženy.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Muži Býci potřebují ženu, která je smyslná a těší se z věcí všemi svými smysly. Je klidná, vyrovnaná, milá a jednoduše kouzelná.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Potřebují vedle sebe polovičku, které se o ně bude starat, rozmazlovat je a samozřejmě milovat. Jejich vysněná žena je ráda vyslechne a poradí. Měla by být pro muže také oporou.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Tento chlápek potřebuje ženu s mateřskými sklony, nejlépe, jako má jeho maminka. Sama o sobě by měla být také intelektuální, mít smysl pro humor a dobře vycházet s ostatními lidmi.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev je rád středem pozornosti a od své ženy chce, aby takovou byla také. Měla by být krásná, pohotová, zábavná. Takto budou tvořit skvělý pár, který rozzáří každou místnost.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panny jsou důvěryhodné a analytické a potřebují partnerku, která splní všechna jejich kritéria. Neměla by být moc citlivá, ale zase ani ne moc drsná, prostě takový zlatý střed.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Nemohou vystát, když věci nejsou v rovnováze nebo pokud je k nim někdo netaktní a agresivní. Potřebují ženu, která se umí přizpůsobit nejen davu, ale i prostředí.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Jsou velmi náruživá stvoření, takže jejich žena musí být prostě dobrá v posteli. Rozhodně by nesnesli vedle sebe nějaké prkno. Vášeň by měla prostupovat do všech oblastní jejího života.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelci jsou stále v pohybu a mají rádi, když se nacházejí na místech, kde přicházejí na nové nápady, myšlenky a setkávají se s novými lidmi. Energická žena ho zaujme na první pohled, taková pro každou srandu a pozitivně naladěná.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozorozi mají rádi klid, takže si rozhodně nebudou vybírat žádnou temperamentní divu. Hezky uvařit, uklidit a pomilovat. To jim stačí.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Potřebují u sebe někoho, kdo je stejně jiný a výjimečný jako oni. Žena po boku Vodnáře by měla mít své vlastní názory a pochopení pro atypický životní styl. Takoví dva blázni, co se budou milovat.

RYBY (21. 2. – 20. 3) Muži ve znamení Ryb jsou snílci. Milují, když se žena o ně umí láskyplně starat. V péči takové ženy muž doslova kvete, cítí se pohodlně a její láska mu prospívá.

Mohlo by vás zajímat

Další články