Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jste klasická bordelářka, nebo žena se smyslem pro detail? Obsah vaší kabelky na vás práskne víc, než si myslíte!

Co nosíte v kabelce vy?
Zdroj: profimedia.cz
Ženy a kabelky k sobě neodmyslitelně patří. Snad neexistuje žena, která by doma neměla pár oblíbených kousků, které si podle příležitostí mění. Co ale ve vaší kabelce nosíte? Jste klasická bordelářka, nebo máte v tašce vše logicky zorganizováno? Obsah vaší kabelky na vás práskne opravdu hodně.

Znáte ženu, která by neměla úchylku na kabelky? Čím jiným si rychleji udobřit ženu než krásnou kabelkou. Některé ženy si potrpí na značkové, jiné zase na originální druhy tašek. Většina z nás má v kabelce bordel, ovšem jde o speciální nepořádek, ve kterém se majitelka kabelky dokonale orientuje. Obsah a uspořádání věcí ve vaší kabelce na vás prásknou víc, než si myslíte.

1. Klasická bordelářka

Tak do téhle skupiny patří asi největší procento žen. Všechny máme v tašce tvůrčí bordel, ve kterém se sice nikdo nevyzná, ovšem my vyndáme cokoli během sekundy. Většinou máte v kabelce naprosto všechno, od klíčů až po náplast na opary. To o vás vypovídá, že jste praktická žena, která je nerada zaskočená situací, a tak se radši na vše pořádně připraví. Býváte naprosto zrychlená a nedělá vám problém česat dceru, telefonovat a do toho se malovat.

2. Paní perfekcionalistka

Tak vy máte v kabelce vše logicky uspořádané. Rozhodně máte každou kapsičku určenou na jednu věc. Klíče připnuté ke karabině, a tak je hned najdete. V kabelce vám nebude chybět rozhodně diář, dezinfekční gel nebo propiska. Jste žena disciplinovaná s velkým smyslem pro detail. Rozhodně patříte do skupiny žena kariéristka, která má ve všem jasno.

3. Milovnice psaníček

Patříte k milovnicím psaníček? Pak u sebe nemáte rozhodně moc věcí. Do psaníček se vejde tak maximálně kondom a klíče, takže vás o náplast určitě nikdo prosit nemůže. Budete žena, která miluje svobodu a zábavu. Rozhodně nejste rodinný typ a volnost je hlavní věc, kterou potřebujete k životu. Noční život je to, pro co žijete.

4. Vyznavačka batohů

Existují i ženy, které prostě kabelky nenosí. Mnohem radši si dají na záda batoh a vyrazí. Mají tedy mnohem větší místo, takže u sebe mají i mnohem více věcí. V batohu rozhodně nechybí kniha a svačina. Jde o ženy sportovně zaměřené a emancipované.

Související články

Další články