Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jste inteligentní bytost, nebo trouba? Odhalí to vaše znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu toho odhalí o člověku opravdu hodně. Jeho povahové rysy, ale i to, jak je člověk chytrý. Vaše sluneční znamení tedy ukáže, jaké máte sklony k tomu rychle pochopit věci a jestli jste prostě od přírody chytří. Chcete tedy vědět, zda z vás bude druhý Albert Einstein?

Inteligence je sexy, hlavně tedy co se týče žen! Znamení zvěrokruhu toho o vás prozradí mnohé, dokonce i to, jak jste na tom s bystrým úsudkem. Možná vás udiví, že některá znamení zvěrokruhu jsou na tom opravdu dobře. Chcete vědět, jak si vedete vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran si o sobě myslí, že je nejchytřejší znamení zvěrokruhu, ale opravdu to tak není. Jedině, co se mu nedá upřít, je fakt, že se do všeho vrhá po hlavě. V některých případech to však není ale vůbec dobře a není to nejchytřejší tah.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk potřebuje neustálý stimul, aby jeho mysl fungovala tak, jak má. Pokud se začne nudit a přejde do stereotypu, je to s ním špatné. Začne stagnovat a jeho myšlenky se točí jen kolem jedné věci. Toto nikdy nesmí dopustit, jinak je to vcelku chytré znamení.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženci mají chytrý úsudek. Snadno se nadchnou pro věc, ale bohužel jejich nadšení brzy vyprchá. Jejich myšlenky přelétají sem a tam, takže se často stává, že létají od jedné věci ke druhé. Toto znamení zvěrokruhu by se mělo naučit koncentrovat.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Rak je citlivka, ale i přesto je velmi bystrý. Dokáže vyhodnotit dobře jakoukoliv situaci. Pokud má splín, často přemýšlí o své existenci a existenci života. Jsou to prostě citlivé povahy, které se umějí ponořit do jádra problémů.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi jsou typičtí v tom, že chtějí obsáhnout všechnu moudrost světa, ale často se ani nezvednou ze svého královského lože. Brání jim v tom totiž jejich ego, které stoupá do závratných výšin.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panna je nejchytřejší znamení zvěrokruhu. Je schopná se naučit věci rychle a hlavně svědomitě. Má životní nadhled, takže většinou radí dalším znamením, co mají dělat se svým životem. Pokud jste právě vy Panny, gratulujeme.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy jsou vzdušná znamení, takže často poletují někde na obláčku. Pyšní se však intelektuálními schopnosti a rády se učí novým věcem. Jsou to celoživotní studenti.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Znamení Štíra se často řídí svým instinktem. Rozpitvá druhého až do morku kosti, což někomu může být nepříjemné. Druhý si o něm myslí, že snad umí číst myšlenky…

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec má vlastní hlavu a spoléhá se jen na vlastní úsudek, což je někdy opravdu na škodu. Víc hlav toho víc ví. Často si také stanoví nereálné cíle a pak jsou zbytečně frustrovaní.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh je skvělý řečník, a když chce, tak i manipulátor. Moc dobře ví, jak funguje lidská psychika a jak dosáhnout toho, po čem touží. Je to bystrá hlavička.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář je tak trochu mimoň. Patří sice mezi nejbystřejší a nejkreativnější znamení zvěrokruhu, ale málokdo jeho úhel pohledu chápe. To ale těmto bytostem stejně nevadí. Rádi jdou proti proudu, i co se týče myšlení.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryba potřebuje pro svou mysl klid a harmonii. Jakmile je vystresovaná, nedává to a hroutí se. Často se pak trápí nad zbytečnostmi, které je tlačí do kouta. Po několika marných pokusech se pak seknou a mají problém se znova nastartovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články