Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jste charismatičtí, kreativní nebo impulzivní? Poznáte to podle typu vašeho chodidla

Jaké máte chodidlo?
Zdroj: profimedia.cz/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Tvar našich nohou je spojený s naším charakterem. Podle toho, jaké máme chodidlo, můžeme poznat, jací jsme a v čem vynikáme nebo co nám naopak nejde. Stačí se podívat člověku na nohy a hned budete vědět, co je zač. Podívejte se na těchto 8 typů chodidel.

Ať už si myslíte, co chcete, tato charakteristika opravdu sedí. Máte řeckou nohu, římskou nebo vychýlený malíček? Všechno to něco znamená!

Římská noha

Tento tvar je jeden z nejrozšířeněj­ších. Palec je tedy největším a nejmohutnějším prstem. Pokud máte takové chodidlo, jste určitě společenští a přátelští. Vaše charisma vnímá úplně každý a všichni se s vámi chtějí bavit. Nechybíte tak na žádném večírku a všude vynikáte.

Mezera mezi ukazováčkem a prsteníčkem

Jak se rychle necháte vytočit, tak se zase rychle uklidníte. Umíte si zachovat chladnou hlavu a na věci se díváte s nadhledem. Jen tak vás nic nevytočí.

Řecká noha

Pokud máte ukazováček delší než většinu prstů, můžete se radovat. Jste kreativní a dokážete motivovat ostatní. Zároveň jste dobrým učitelem a všichni vás žádají o radu.

Dlouhé chodidlo

Máte prsty vedle sebe a vytváří vám to tak dojem dlouhého chodidla? Tak jste určitě introvert, samotář a nevyhledáváte společnost. Dělá vám problém komunikovat a máte rádi tajemství. I tak se dá žít, ale dlouho vás to bavit nebude.

Úzký kořen ukazováčku

Jste velmi impulzivní a máte sklony přehánět. Ze všeho musíte vyjít vždy jako nejlepší. Všechno přeháníte a zbytečně nafukujete. Měli byste se trochu krotit, jestli nechcete přijít o všechny vaše kamarády.

Malíček vám jde stranou

Pokud vám jde malíček stranou, tak nikdo nemůže čekat, že ho budete poslouchat. Děláte si, co chcete, nikdo vás nezajímá a prostě si žijete svůj život! Nikdo nikdy neví, co od vás může čekat.

Čtvercová noha

Máte všechny prsty prakticky stejně dlouhé? Lidé s těmito chodidly bývají klidní a mírumilovní, kteří k myšlení používají zpravidla jenom mozek. Na tyto lidi se můžete kdykoliv spolehnout, a když vám nebude dobře, vždycky vám pomůžou.

Mírně vychýlený prostředníček

Nemáte rádi spontánní rozhodnutí. Vše musíte mít pečlivě naplánované. Když se jen něco zvrtne mimo váš harmonogram, je zle. Měli byste se asi víc uvolnit a věci tak neřešit.

Související články

Další články