Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jste bez energie, máte KRITICKÝ DEN? Může za to DNEŠNÍ DATUM!

Zdroj:
kritický den v roce
Dnes, 14. ledna dochází k přelomu měsíce do jeho kritické poloviny. Prvních dvanáct dní je vcelku poklidných a pohodových, a to jak pro republiku, tak pro svět. Dneškem se však dostáváme do kritické půlky. Jsme v napětí, bez špetky energie. Mars pohybující se znamením Štíra vytváří napěťové vazby jak s Měsícem, tak s Uranem a Saturnem. Co dnes tedy můžeme čekat?

Energeticky náročný Mars ve Štíru

Leden 2019 lze z astrologického hlediska rozdělit do dvou částí. První polovina ledna se nese v duchu pohody, lásky, porozumění. Mezi 14. a 21. lednem však přichází astrologický fičák a tentokráte nebudeme my v naší kotlině v pomyslném závětří, ba spíše naopak. Mars se pohybuje ve Štíru, a to je tak trochu pro nás průser. Výsledkem mohou být dramatické děje. Mars ve Štíru vládne silnými emocemi a touhami. Vydává značné množství tělesné i duševní energie a právě tak energicky se vypořádává i s praktickými každodenními úkoly. Proto se dnes můžete cítit tak moc vyčerpaně!

Mars versus milostné hrátky

Mars má ve znamení Štíra značný sexuální náboj, je smyslný, náruživý, vášnivý, obvykle velmi charismatický a stále připraven. Přesto je pro něj kvalita důležitější než kvantita. Bývá věrný, ale často ho sžírá žárlivost, má majetnické sklony. Jsme přitahováni ke krizi jako prostředku velké změny! Vnímáme ji teď jako transformační a emocionálně vzrušující.

Extrémní vliv a síla

S přestupem Marsu do Štíra se otevírají situace, které vyžadují akutní zásah. A to zásah jednoznačným čistým řezem, žádné tanečky kolem dokola. Je jasné, že průchod Marsu Štírem pocítí nejvýrazněji právě Štíři, ale i Býci, Lvi a Vodnáři. Mars ve Štíru je extrémně silný a jeho úkolem je protrhnout oponu, rozbít status quo a posunout věci vpřed i za cenu, že poteče krev.

13. a 14. leden jsou pro svět kritické dny - Slunce a Venuše kvadratura Uran. Zvýšené riziko výbuchů sopek, zemětřesení, požárů a teroristických činů, možné jsou i letecká či železniční neštěstí.

Výsledkem napětí mezi Marsem ve Štíru a Měsícem, Saturnem a Uranem mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti a nelze vyloučit velké potíže či aféry policie, armády. Řádit může vzdušný a ohnivý živel, stoupat bude počet karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. V třetí lednové dekádě se pak ocitne v palbě napěťových konstelací především Neptun a kvůli tomu lze očekávat, že nás potrápí vodní živel v různých skupenstvích nebo různí podvodníci a korupčníci.

Jak jste na tom vy? Máte dnes BAD DAY?

Související články

Další články