Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Jste anorektická bába, vzkázala hvězda Ulice Solaříková slavné módní kritičce! Co ji tak naštvalo?

Patricie Solaříková se zlobí na Františku Čížkovou.
+ Dalších 53 fotografií
Takhle rozčílenou Patricii Solaříkovou (29) fanoušci Ulice neznají. Na svém instagramovém účtu zveřejnila fotku šatů, které nedávno vynesla na veřejnost a dostala za ně od módní kritičky Františky Čížkové (66) velmi slabé hodnocení. Jakmile si to o sobě hvězda Ulice přečetla, vrátila úder. Co módní kritičce vzkázala?

Půvabná herečka Patricie Solaříková se pořádně naštvala. Rozčílilo ji totiž hodnocení uznávané módní kritičky Františky Čížkové. Patricie se nedávno ukázala na veřejnosti a vzala si na sebe zajímavé modré šaty.

Neunikla kritickému oku módní guru Františky Čížkové, která si na hvězdě seriálu Ulice pěkně smlsla.

„Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se naopak leckdy nedostává,“ hodnotila Františka na stránkách webu Blesk.cz.

To evidentně rozlítilo herečku natolik, že se ve stejných šatech vyfotila ještě jednou a Čížkové poslala ostrý vzkaz.

„Milá Františko, trhněte si! Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost hodnotit, co mám na sobě?! A ještě tam vlastně napsat, že jsem na tyhle šaty tlustá. Já se neoblékám kvůli bulváru nebo rádoby módní guru. Nosím to, co je mi pohodlný a v čem se cítím dobře… vůbec nechápu, v jaký to žijeme době?! Kde vám neustále někdo diktuje, co máte mít na sobě, kolik máte vážit, jak se máte líčit, česat! NAS*AT! Řiďte se všichni sami sebou! To, jak se cítíme my sami, to je to podstatný a nejdůležitější!!! V životě jsou fakt důležitější věci. Amen,“ napsala Solaříková.

Z popisku jde jasně vyčíst, že tohle si rozkošná blondýnka nenechá líbit. Františka je přední česká módní kritička, která úzce spolupracuje s deníkem Blesk a v módě se skutečně vyzná. Má velkou spoustu obdivovatelů z řad žen i mužů, kteří si rádi poslechnou její kritiku a něco si z toho vezmou.

V tomto případě ale fanoušci stojí na straně herečky. V komentářích jí vyjadřují podporu a hodnocení Františky odsuzují. A co si myslíte o této výměně názorů vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články