Půvabná herečka Patricie Solaříková se pořádně naštvala. Rozčílilo ji totiž hodnocení uznávané módní kritičky Františky Čížkové. Patricie se nedávno ukázala na veřejnosti a vzala si na sebe zajímavé modré šaty.

Neunikla kritickému oku módní guru Františky Čížkové, která si na hvězdě seriálu Ulice pěkně smlsla.

„Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se naopak leckdy nedostává,“ hodnotila Františka na stránkách webu Blesk.cz.

To evidentně rozlítilo herečku natolik, že se ve stejných šatech vyfotila ještě jednou a Čížkové poslala ostrý vzkaz.

„Milá Františko, trhněte si! Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost hodnotit, co mám na sobě?! A ještě tam vlastně napsat, že jsem na tyhle šaty tlustá. Já se neoblékám kvůli bulváru nebo rádoby módní guru. Nosím to, co je mi pohodlný a v čem se cítím dobře… vůbec nechápu, v jaký to žijeme době?! Kde vám neustále někdo diktuje, co máte mít na sobě, kolik máte vážit, jak se máte líčit, česat! NAS*AT! Řiďte se všichni sami sebou! To, jak se cítíme my sami, to je to podstatný a nejdůležitější!!! V životě jsou fakt důležitější věci. Amen,“ napsala Solaříková.

Z popisku jde jasně vyčíst, že tohle si rozkošná blondýnka nenechá líbit. Františka je přední česká módní kritička, která úzce spolupracuje s deníkem Blesk a v módě se skutečně vyzná. Má velkou spoustu obdivovatelů z řad žen i mužů, kteří si rádi poslechnou její kritiku a něco si z toho vezmou.

V tomto případě ale fanoušci stojí na straně herečky. V komentářích jí vyjadřují podporu a hodnocení Františky odsuzují. A co si myslíte o této výměně názorů vy?