Skromný a spolehlivý slušňák je lepším milencem než namachrovaný hajzlík. S tímto tvrzením přišli vědci, kteří zkoumali 459 vysokoškolských studentů s jasným cílem.

Vědci chtěli zjistit, zda drsní samci jsou opravdu lepšími milenci, nebo je to jen zažitá pověra. Analýzu přinesl britský Daily Mail.

Vědci z amerického Texasu zjistili, že muži, kteří myslí na svou partnerku a nejsou sobci, dokážou ženu lépe uspokojit a vyvolat silnější orgasmus.

Podle studie lidského chování si pak samička raději vybere takového muže, který je skromný, nebojí se ukázat soucit a je schopný odevzdat se pro ostatní a pomáhat jim.

Již dříve vědci zkoumali, jak každodenní chování a návyky ovlivňují výběr sexuálního partnera. A došli k tomu, že ženy chtějí takového muže, který myslí na ostatní lidi více než na sebe.

Zní to neuvěřitelně, ale správnou ženu v podstatě dokáže naladit k sexu i myšlenka na to, že její partner za chvíli dorazí domů, protože jen zaskočil staré sousedce pro nákup!

Takže hloupoučké teenagerky sice dají prvnímu namachrovanému týpkovi, ale skutečná žena si počká na toho, který projeví skromnost, slušnost a cit.