Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jsou uniklé sexy fotografie Demi Lovato propracovaný podvod?! Podívejme se na podezřelé důkazy!

Tohle bude ona, ale co fotografie jejích prsou?
Zdroj: archiv

Nedávno jsme psali o tom, jak Demi Lovato unikly její nahé fotografie z mobilního telefonu. Ostatně existuje jeden člověk, co se už od srpna snaží někomu prodat její údajnou sex tape, a tyhle fotky mají být důkazem, že tato sex tape skutečně existuje a ona na ní skutečně je.

Na fotografiích, kde je vidět její tvář, není nejmenších pochyb, že jde o zpěvačku, bývalou hvězdičku od Disneyho a porotkyni amerického X-Factoru, která si užívá v posteli s Fezem ze sitcomu Zlatá sedmdesátá. Co ovšem ta fotografie prsou? Není na ní hlava, je tam jenom tetování. A právě ta by mohla dokázat, že jde o podvod.

Stačí je porovnat s pravým tetováním a hned je patrné, že to na fotografii je podivně rozmazané, občas dokonce v případě peří na boku vypadá i zmenšené. Což ale může být také všechno způsobeno nekvalitním foťákem v mobilu a focením ve špatném světle.

Demi Lovato se sama ke zveřejnění fotografií zatím nevyjádřila, pouze na Twitter napsala: „Jsem silná. Jsem bojovník. Nepodceňujte mě.“ Zase tolik si z toho ale asi dělat nebude, jelikož už podobných skandálů nasbírala pěknou řádku. Už dříve jí unikly nějaké milé lesbické fotografie a byla i zavřená na odvykací léčbě. Inu, drogy.

Související články

Další články