Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsou tu první průběžné výsledky voleb! V boji o Hrad zatím jasně vede Miloš Zeman

Miloš Zeman věří, že znovu usedne na Pražském hradě.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
AKTUALIZUJEME: Rozhodující druhé kolo prezidentské volby vrcholí. Po 14. hodině začalo sčítání hlasů. Přicházejí první údaje z menších volebních okrsků. Miloš Zeman (73) má zatím nad svým soupeřem Jiřím Drahošem (68) zřetelný náskok. Je sečteno už 22 procent okrsků. Zeman má zatím 56,7 procent hlasů na své straně. Bude to stačit na jeho celkové vítězství? Sledujte zpravodajství z voleb na eXtra.cz.

Volební místnosti se uzavřely v sobotu úderem 14. hodiny. Volební účast byla výrazně vyšší než v 1. kole prezidentských voleb. Lidem velmi záleží na tom, kdo usedne na Pražském hradě.

Po sečtení prvních menších okrsků má současný prezident Miloš Zeman (73) před svým rivalem Jiřím Drahošem (68) náskok. Je sečteno již 22 procent okrsků. Zeman má zatím 56,7 procent hlasů na své straně. Drahoš má zatím 43,3 procent.

Takový průběh volby se dal čekat. Drahoš spoléhá na to, že do hry ho výrazně vrátí velká města. Sází zejména na občany hlavního města Prahy. Definitivní výsledky bychom měli znát kolem 16. hodiny.

Související články

Další články