Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jsou třikrát větší, ale přesto je ochraňují. Fotograf fotí děti s jejich obřími psy!

Fotograf se snaží vystihnout hlavně osobnost psa.
Zdroj: Andy Seliverstoff
+ Další 4 fotografie
Fotograf Andy Seliverstoff (58) vymyslel fotografický projekt "Malé děti a jejich velcí psi". Zaměřuje se na nerozbitné pouto mezi dětmi a jejich supervelkými čtyřnohými kamarády. Fotografie jsou opravdu neuvěřitelné.

Malé děti a jejich velcí psi. Tak se jmenuje fotografický projekt fotografa Andyho Seliverstoffa (58). Na svých snímcích se snaží vystihnout přátelské a nerozbitné pouto mezi křehkým dítětem a jeho obrovským čtyřnohým kamarádem. A daří se mu to dokonale!

Fotograf strávil 4 měsíce v Petrohradě, aby nafotil tisíce snímků a vybral ty nejlepší. Slabost má především pro dogy, černé ruské teriéry a novofundlandské psy.

„Vždy musím se psem, kterého fotím, strávit více času a poznat jeho osobnost, jak nejvíc to jde,“ píše fotograf na svojí webové stránce. „Každý pes má jedinečnou osobnost a to je pro mě důležité,“ dodal. Podívejte se do galerie na jeho neuvěřitelné snímky dětí a jejich obřích společníků!

Související články

Další články