Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Jsou tohle největší přírodní prsa šoubyznysu? Podívejte se, jak nejmladší Štika válcuje výstřihem slavné české prsatice!

Charlotte se při chůzi předklání dopředu.
+ Dalších 5 fotografií

Jen co se Ornella (20) stáhla ke Koktovi (56) do Karlína a přestala cupitat za svou mamá Štika (41), vstupuje na scénu nejmladší Charlotte (17), která je výrazně blonďatější, výrazně naivnější a výrazně… vyvinutější.

Mladší sestra nejznámější rodičky v Česku je další na řadě v projektu slávy své matky a rozhodně dělá vše pro to, aby si jí média všímala, jak se patří. K tomu pochopitelně používá své největší zbraně, obrovská prsa nacpaná do podprsenky pro padesátikilovou­ holku.

Charlotte své sedmičky vystavuje na odiv nejen během společenských akcí, ale výstřihem se chlubí i na Facebooku, nikde nesmí chybět pohled do záňadří, kam by se schovalo celé Serengeti i se zvířaty.

České prsatice, které za pětky utrácejí desetitisíce svých milenců, musejí plakat vzteky, že nejmladší Štika má doma zadarmo to, čeho ony mohou horko těžko dosáhnout. Jen se podívejte do galerie, jak se holky snaží.

Mohlo by vás zajímat

Další články