Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsou to plané naděje, nebo konečně posun? Bývalý ředitel Ferrari promluvil pozitivně o stavu Schumachera!

Je to s Michaelem opravdu lepší?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Tak jak to je? Jsou to jen plané naděje a slova, které mají uklidnit fanoušky a média, nebo konečně nějaký posun v uzdravování legendy F1?

Ross Brawn, bývalý šéf Ferrari, promluvil o stavu Michaela Schumachera (47). Mají být v jeho léčení pozitivní známky zlepšení. Tato slova samozřejmě moc potěšila jeho fanoušky, ovšem je otázkou, zda vše není vytržené z kontextu.

Kolem stavu Schumiho se vedou už delší dobu různé spekulace. Někdy mu je prý lépe, jindy zase hůře. Je to spíše mediální boj a snaha titulky upoutat pozornost čtenáře.

Většina odborníků se totiž shoduje, že Michaelovi jednoduše není pomoci a že jedinou cestou, jak zastavit jeho trápení, je eutanázie. To, že jednou bude žít normální život, už je nyní nemožné. Hodně nepravděpodobné je i to, že se ještě v budoucnosti objeví na veřejnosti.

Rodina jezdecké legendy mlčí, nevydává prakticky žádná prohlášení, a tak veškeré rozhovory s kýmkoliv jiným jsou hodně kontroverzní. Každopádně si všichni přejeme jedno. Aby se stal zázrak a Schumacher vybojoval titul ve svém nejsložitějším závodě v životě…

Související články

Další články