Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jsou to jen herci? Diváci Svatby na první pohled zuří: Ženich Radek už byl jednou Petrem

Jsou to jen herci? Diváci Svatby na první pohled zuří: Ženich Radek už byl jednou Petrem
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
podvod?
Diváci reality show Svatba na první pohled běsní. Lidem se totiž podařilo zjistit, že se jeden z účinkujících objevil už v jiném televizním pořadu, kde si zahrál rozvedeného Petra. Konkrétně mluví o inteligentním kurýrovi Radku Stöberovi. A na sociálních sítích se kvůli tomu rozvířily bouřlivé debaty, zda to celé není jen pouhý podvod a zda jde ve všech případech o herce.

Svatba na první pohled byla pro mnoho lidí velmi oblíbenou reality show, dokud nevyšlo najevo, že si čtvrtý ženich Radek Stöber zahrál rozvedeného otce dvou dcer Petra v pořadu Nebezpečné vztahy na TV Barrandov. V dotčeném díle hraje polovinu páru, který se handrkuje o psa...

"Ten pořad se mi líbil, než vyšlo najevo, že je to podvod, škoda," napsala jedna z komentujících k zuřícím divákům, kteří skutečnost odhalili.

"Tak koukám, že pan s vysokým IQ (bůh ví, jak to je) se rád ukazuje v reality show. No ještěže se všeobecně dlouho ví, že vše je všude nahrané," přidala se divačka. "Hmmm, takže najatí herci?" okomentovala to další. "To jste mezi těma komparzistama nenašli někoho koukatelnějšího?" smála se fanynka. "To jako fakt je komparz? To jsem netušila. Tak tím to pro mě skončilo, hrané mě to nebaví," napsala zklamaná žena.

Už dříve přitom vyšlo najevo, že se Svatba na první pohled slavomany jen hemží, například taková nevěsta Petra se snažila prorazit v SuperStar

Reakce Novy

TV Nova však všechna tato nařčení striktně odmítá. "Pořad Svatba na první pohled je sociálním experimentem, v němž herci neúčinkují. Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se přihlásili na základě výzvy, která byla odvysílána v naší televizi. Z přihlášených uchazečů byly následně odborníky utvořeny čtyři kompatibilní dvojice," uvedla pro eXtra.cz PR koordinátorka pořadu Jana Lohrová.

Související články

Další články