Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jsou stejně staré a často provokují: Sluší to víc Daře Rolins, anebo Kaiře Hrachovcové?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Souboj žen
Obě dávno přesáhly práh čtyřicítky, přesto denně dokazují, že ještě ani zdaleka nepatří do starého železa. Řeč je o zpěvačce Daře Rolins (46) a herečce Kateřině Kaiře Hrachovcové (44). Tyhle dámy by už vzhledem ke svému věku mohly přibrzdit, ale nemají proč. Fotky jejich dokonalých odhalených postaviček hltají tisíce a tisíce fanoušků.

Zatímco Daře Rolins (46) úspěšnou kariéru předurčil společný hit s Karlem Gottem (80), Kateřina Kaira Hrachovcová (44) musela jít studovat na Pražskou konzervatoř, aby mohla hrát a posléze i moderovat.

A po dlouhých letech v šoubyznysu se dá říct, že jsou obě na stejné lodi. Jsou téměř stejně staré, udělaly několik dobrých věcí, nejvíc je ale spojuje jedna záliba.

Tou je tvrdá dřina, kterou Dara i Kateřina věnují údržbě svých postaviček. Makají na sobě od rána do večera a výsledky se pak chlubí na Instagramu. Fotky jsou to nesmírně odvážné, ale sklízí úspěch. Sice se najdou křiklouni, podle nichž jsou Dara s Kateřinou na podobné odhalování se už příliš staré, jenže ani to je nedokáže zastavit.

Kairu sleduje bezmála 50 tisíc lidí, Dara má se svými 560 tisíci sledujících o poznání širší publikum. Profily obou dam ale mají společný rys, jímž je celá řada pochvalných komentářů. A podle jejich pisatelů by měly v chlubení se postavami pokračovat. Vždyť není hřích vypadat i po čtyřicítce skvěle!

Která je na tom podle vás lépe? Sluší to víc Daře, anebo Kaiře? Posuďte v galerii!

Související články

Další články