Obě dvě jsou sympatické a lidé je mají rádi. Kate MiddletonMeghan Markle se nejenom ve Velké Británii těší poměrně velké oblibě i přesto, že jsou mezi nimi značné rozdíly. Když se vdávala Meghan Markle za prince Harryho, tak spousta lidí ji měla tendenci srovnávat s nevěstou Kate.

Nakonec se stejně většina lidí shodla na tom, že každá z nich má něco do sebe a jejich den byl výjimečný a nelze ho srovnávat. Zatímco Kate se už dávno uklidnila, své bouřlivé období hodila za hlavu a teď rodí jako na běžícím pásu, tak Meghan se do těhotenství příliš nechce.

Navíc na ni čím dál tím více vyskakují strašáci z minulosti, které se určitě královně Alžbětě II. nezamlouvají. Dokážou tedy Meghan a Kate najít společnou řeč? Na fotkách z poslední společné akce to vypadá, že jsou si holky velmi blízké.

Když se ale podíváte na snímky podrobněji, tak si všimnete, že Meghan má při komunikaci s Kate strnulý, až křečovitý úsměv. Navíc jejich gestikulace také mluví za vše. Pokud se zrovna moc nemusí a pouze se tolerují, tak to dokážou hodně dobře schovávat.