Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Jsou s Kate nejlepší kamarádky, nebo je to přetvářka? Vynucený úsměv Meghan mluví za vše

Kde je pravda?
+ Dalších 126 fotografií
Z Kate Middleton (36) a Megan Markle (36) se staly švagrové. Tím pádem je jasné, že se budou ukazovat společně na různých akcích a trávit spolu čas. Obě dvě jsou i stejně staré, i když Kate má už tři ratolesti, zatímco Meghan těhotenství ještě nic neříká. Posledně, když se ukázaly společně na veřejnosti, tak to byla právě Meghan, která měla podivně strnulý úsměv při konverzaci s Kate. Jedná se o skutečné přátelství, nebo jen nutnou pózu?

Obě dvě jsou sympatické a lidé je mají rádi. Kate MiddletonMeghan Markle se nejenom ve Velké Británii těší poměrně velké oblibě i přesto, že jsou mezi nimi značné rozdíly. Když se vdávala Meghan Markle za prince Harryho, tak spousta lidí ji měla tendenci srovnávat s nevěstou Kate.

Nakonec se stejně většina lidí shodla na tom, že každá z nich má něco do sebe a jejich den byl výjimečný a nelze ho srovnávat. Zatímco Kate se už dávno uklidnila, své bouřlivé období hodila za hlavu a teď rodí jako na běžícím pásu, tak Meghan se do těhotenství příliš nechce.

Navíc na ni čím dál tím více vyskakují strašáci z minulosti, které se určitě královně Alžbětě II. nezamlouvají. Dokážou tedy Meghan a Kate najít společnou řeč? Na fotkách z poslední společné akce to vypadá, že jsou si holky velmi blízké.

Když se ale podíváte na snímky podrobněji, tak si všimnete, že Meghan má při komunikaci s Kate strnulý, až křečovitý úsměv. Navíc jejich gestikulace také mluví za vše. Pokud se zrovna moc nemusí a pouze se tolerují, tak to dokážou hodně dobře schovávat.

Mohlo by vás zajímat

Další články