Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jsou pořád děsně sexy! Kluci z kapely Lunetic prošli velkou změnou. Jak vypadají a co dělají dnes?

Zdroj: Nova
+ Dalších 7 fotografií
Už brzy na televizní obrazovky vtrhne nový zábavný pořad Chart Show. A televize Nova si od něj hodně slibuje. Aby také ne! Už premiérový díl přinese hodně zajímavé hosty. Mezi nimi budou třeba kluci z legendární kapely Lunetic, kteří koncem 90. let v Čechách strhli doslova davové šílenství.

Před téměř dvaceti lety jim klečel národ u nohou! Kde se objevili, tam se na ně stály nekonečně dlouhé fronty. Od fanynek jim na pódiu přistávali plyšáci, podprsenky a sem tam i kalhotky. Tahle parta kluků dokázala nemožné. Teď se po letech objeví na Nově, kde opráší své nesmrtelné hity.

Redakce eXtra.cz oslovila lídra kapely Aleše Lehkého, který nám svěřil, že natáčení úvodního dílu zábavní show si celá partička hodně užila. "Záměrně jsme se oblékli do bílé barvy, abychom se ukázali ve stejném oblečení jako před lety. Klukům se do toho nejprve moc nechtělo, ale nakonec jsme se shodli, že to dáme," prozradil nám Lehký, který byl s Martinem Kociánem zakladatelem kapely.

"Martin s námi bohužel už nevystupuje. Nejsme s ním ani v kontaktu. Když jsme kapelu obnovili, tak s námi chvíli vystupoval, ale protože byl nespolehlivý, tak jsme se na další spolupráci nedohodli. Je nám to líto, ale bereme to tak, jak to je," přiblížil Lehký skutečnost, že dnes kapela vystupuje jen v sestavě tří členů.

"Vašek Jelínek má nahrávací studio a svou kapelu, takže ten se pořád živí hudbou. David Škach má svou malou truhlářskou firmu a já moderuji v rádiu a v televizi Snídani s Novou," popsal Aleš, čím se dnes Lunetici živí.

Pořadem Chart Show bude provázet diváky Libor Bouček. A i on si vystoupení Luneticů užil. "Na začátku milénia byla tahle parta kluků pro mě obrovským kultem. Znám všechny jejich skladby nazpaměť. A i když všichni stárneme, jsem rád, že my hezcí kluci, tedy já a Lunetici, stárneme se ctí," řekl s úsměvem na tváři Bouček a dodal, že by mohl být klidně čtvrtým členem kapely.

První epizoda se bude věnovat kultovním hitům, které byly a jsou součástí zlomových hudebních okamžiků. Diváci se kromě Luneticů mohou těšit na vystoupení Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na televizní obrazovky. Pořad budou glosovat showmani Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý.

Související články

Další články