Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsou opravdu fotky na Instagramu a Facebooku tak dokonalé? Nebo je to velký podvod?

Taky procházíte Facebook, Instagram nebo Twitter a říkáte si, jak můžou někteří pořídit tak skvostné snímky? Zase tak úžasné nejsou. Skrývá se za nimi pozadí, které byste nejspíš nečekali. Jeden mladík z Vietnamu přišel s unikátním odhalením, které okamžitě sklidilo úspěch.

Je jasné, že sociální sítě příliš realitu neodrážejí. Ve většině případů se na fotkách setkáváme s různými úpravami, kterým kraluje Photoshop. Někteří si s jeho pomocí uberou kila, ale zapomenou, že se společně s jejich tělem změnilo i pozadí a lehce se zvlnilo. Někdo zase touží být samý sval a třeba si nepřirozeně přifoukne ruce. Z toho potom vznikají faily, které baví celý internet.

V dnešní době už to není nic ojedinělého. Každý z nás si pro lepší pocit upravuje svoji fotku k obrazu svému. A proč by také ne, když to vypadá dobře.

Jeden vietnamský mladík Hồ Anh Đức se rozhodl vyjít s pravdou ven a ukázat, co se skrývá za jeho na první pohled dokonalými fotkami. To, jak vznikaly některé z nich, vás rozesměje.

Tento podařený experiment se stal ihned populárním. Mladík z Vietnamu chtěl pouze ostatní rozesmát a ukázat, jak těžce některé snímky s přáteli pořizovali a kolik úsilí museli vynaložit, než byla fotka bez chyby.

Kromě fotek v galerii pro vás máme také video. Tak ať vám zlepší den!

Související články

Další články