Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jsou mladé, úspěšné, krásné, a přesto samy: 4 herečky, které mají neskutečnou smůlu na chlapy!

Kdy najdou lásku svého života?
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 82 fotografií
Všechny čtyři dívky jsou velmi mladinké, krásné a úspěšné. Přesto má každá z nich neuvěřitelnou smůlu na chlapy. Zatímco některé mají zlomené srdce už poněkolikáté, tak další mají za sebou jen jeden nepříjemný rozchod. To ale neznamená, že by to bylo o něco málo bolestivější. Podívejme se na čtyři krásky, které mají neskutečnou smůlu na chlapy.
  • 1. Sabina Rojková

Sabina Rojková se proslavila v nekonečném seriálu Ulice, kde sice zpočátku hrála pořádnou mrchu, ale diváci si ji oblíbili nejenom pro její rozkošnou tvářičku. Půvabná herečka randila dlouhé dva roky se sympaťákem Vincentem Navrátilem. Bohužel se nakonec rozešli s tím, že každý chtěl něco jiného. O pár měsíců později ale společně vyrazili na společenskou akci a docela se k sobě tulili.

Okamžitě se objevily spekulace, zda to opět nedali dohromady, ale od onoho dne je ticho po pěšině. Sabina se nadále věnuje pracovním povinnostem a na muže prozatím kašle. Nebo že by nemohla natrefit na toho pravého?

  • 2. Monika Bagárová

Monika Bagárová je jednou z mála účastnic pěvecké show SuperStar, která se dokázala udržet i po jejím skončení a stále je o ni zájem. Nejdříve randila s Benem Cristovaem (31) a vypadalo to na velkou lásku. Bohužel Ben měl o něco více rád noční život než Moniku, a tak se rozešli.

Naposledy měla zpěvačka vztah s bubeníkem Dávidem Hodkem. Působili opravdu zamilovaně a Monika svého Dávida vychvalovala do nebes. Jenomže pak se mezi nimi něco nepěkného stalo. „Rozešli se teprve nedávno a co jsem zaslechla, bylo to hodně bouřlivé. Dávid o podrobnostech nemluví, nicméně je z toho hodně skleslý,“ dozvěděli jsme se od blízké kámošky Hodka.

Od té doby je Monika sama, ale rozhodně netruchlí. Nyní dře jako kůň, protože se má již zanedlouho objevit v taneční show StarDance.

  • 3. Anna Kadeřávková

Anna Kadeřávková je podobně jako Sabina Rojková a Sara Sandeva hvězdou seriálu Ulice. Na rozdíl od holek ale v seriálu vydržela mnohem déle a její role byla důležitější. Anička je rozkošná blondýnka, která působí něžně, ale umí to také pořádně rozjet.

Johanem Mádrem jim vydržel vztah tři roky, a poté se rozešli. Téměř nikdo tomu nechtěl uvěřit, protože dvojice vypadala zamilovaně do poslední chvíle a podle sociálních sítí měli stejný druh humoru a opravdu si rozuměli.

Anička se k rozchodu příliš vyjadřovat nechtěla. „Nerada bych se v tom veřejně šťourala. Ale je mi jasný, že když aspoň trošku něco nenaznačím já, o to víc se v tom budou šťourat média a všichni ostatní. Nešlo o nic z toho, jak zní otázka. Nechci tady vykládat žádná moudra, ale prostě člověk se postupem času mění, to je jasný. Když jsme spolu začínali, bylo mi čerstvých 18. Teď mi bude 21. To je spousta času a příležitostí na nový zkušenosti a určitý myšlenkový posun," řekla tehdy a od té doby je sama. Že by jí to ale vadilo, to se říct nedá.

  • 4. Sara Sandeva

Herečka Sara Sandeva má asi ze všech zmiňovaných slečen největší smůlu na chlapy. Nejspíše si vybírá pořád jedny a ty samé špatné typy. Nejdříve randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým. Tenhle vztah ale po nějaké době krachl. Poté si nabrnkla Jana Sýkoru z pražské Slavie. Všichni si mysleli, že našla konečně toho pravého. Ale ani tento vztah nevyšel.

„Jsem sama a naprosto mi to vyhovuje. Bude mi 21, je pro mě teď důležitější dávat energii do práce a nejbližší rodiny než budovat vztah,“ vyjádřila se tenkrát k rozchodu po Super.cz. Možná by bylo dobré, kdyby Sara začala lovit v jiných vodách než mezi fotbalisty.

Související články

Další články