Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jsme zavření doma s Lucinkou a hodně se díváme, prozradil Bohuš Matuš o boji s koronavirem

+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Současné restriktivní nařízení vlády se dotklo celého Česka, zejména řady profesí. Mezi nimi jsou i umělci, kteří nemohou zkoušet a hrát. Jedním z nich je zpěvák Bohuš Matuš (46), který zůstává doma. Nikoliv sám, ale se svou blízkou osobou, partnerkou Lucinkou (17). Pro redakci eXtra se vyfotili a prozradili, čím si těžké období zpestřují...

Bohuš Matuš je jednou z osobností, které promluvily v dokumentu z produkce eXtra s názvem Pět vzpomínek na Karla Gotta. Ve filmu připomněl chvíle, kdy stál s Mistrem na jednom pódiu, ale bral si i jeho rady k srdci

"Karel mi mnohokrát velmi pomohl. Otevřel mi oči. Motivoval mě v období, kdy se mi tolik nedařilo. Poslouchal jsem ho pečlivě a dodnes jsem mu za jeho slova vděčný. Vždy byl pro mě legendou, velkou osobností a jsem rád, že mi mnohokrát dal cenné rady, které opravdu fungovaly," prozradil eXtra nadaný zpěvák.

Povedený dokument

"Dokument, který jste natočili, je opravdu velmi povedený. My jsme aktuálně od vyhlášení opatření vlády ČR s Lucinkou doma, a tak se na něj díváme. Musím se poklonit, jak hezky jste to zpracovali," vysekl poklonu produkci eXtra Bohuš Matuš, který aktuálně je doma ve svém pražském bytě s Lucinkou a sledují nejen dokument, ale i vývoj situace ohledně koronaviru.

Podívejte se ve videu na aktuální filmovou vzpomínku na Mistra s názvem Pět vzpomínek na Karla Gotta A jak se jednotlivě k Mistrovi vyjádřily další osobnosti? Najdete níže.

Zdeněk Troška promluvil o Karlu Gottovi a vyřkl krutý verdikt o jeho talentu, který lidi zklame

Jiřina Bohdalová o legendě Karlu Gottovi: Řeknu vám, proč jsme spolu kamarádili

Bohuš Matuš promluvil o Ivaně Gottové: Teď vám řeknu pravdu o jejím manželství

Tajemství duetu Karla Gotta: Skladba Srdce nehasnou mě napadla na záchodě, říká Richard Krajčo

Dlouhých 14 let spolu: Jitka Zelenková odhalila, jaký byl Karel Gott v soukromí

Související články

Další články