Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jsme tlusťoši a máme právo na lásku: Tihle lidé vám ukážou KAŽDÝ ZÁHYB svého zamilovaného těla!

Fotografka Substantia Jones ukazuje obézní lidi v pravém světle.
Zdroj: Substantia Jones
+ Dalších 7 fotografií
Od roku 2007 tráví fotografka Substantia Jones svátek svatého Valentýna tím, ze fotí zamilované páry. Tedy přesněji řečeno, zamilované tlusté páry. Myslí si, že tihle lidé jsou v médiích zobrazováni mylně a nikdo si neumí představit, že by obézní mohli nalézt lásku či vést sexuální život.

Je pravda, že dnes se na nás ze všech stran valí perfektní, retušemi upravení lidé z reklam. Jenomže takhle opravdu drtivá většina z nás nevypadá. A proto se Substantia Jones rozhodla ukázat jiný svět.

Jejími modely jsou zamilovaní lidé, kteří mají k mírám modelek a modelů daleko. Přesto ale ukazují své city a zranitelnost. „Někteří lidé si myslí, že tlustí lidé nemůžou prožívat zamilovanost nebo lásku. Sami tlustí lidé si myslí, že kvůli svým nedostatkům nemají nárok na zdravý a krásný vztah,“ říká fotografka.

A proto se rozhodla vytvořit sérii snímků, která tlouštíky zobrazuje v pozitivním světle. Fotky jsou intimní a decentní.

„Dívky dodnes doplácejí zdravím na to, že se neustále snaží přiblížit nesmyslnému ideálu krásy,“ dodává Jones.

Její snímky mají lidem dodat sebevědomí a uklidnit je, že v tom nejsou sami. Nikdo není dokonalý.

Související články

Další články