Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jsme staří a ta nemoc nás ničí! Zoufalý Jan Kačer popsal, co se děje s Ninou Divíškovou

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jan Kačer (80) přiznal, že jeho manželku Ninu Divíškovou (80) trápí zlá nemoc, která jí bere důstojnost. "Nesnáším tu nemoc. Mám čím dál víc rád Ninu, čím je hubenější, tím víc ji mám rád," uvedl Kačer v rozhovoru pro Instinkt.

Osmdesátiletou Ninu Divíškovou ničí nemoc, která se podobá Alzheimerově chorobě Její manžel Jan Kačer v otevřeném rozhovoru popsal, co ho velmi trápí a jak i jemu ubývá energie.

"Nesnáším tu nemoc. Mám čím dál víc rád Ninu, čím je hubenější, tím víc ji mám rád. Ale projevy nemoci, sobecké výkřiky a poroučení: Dej mně pivo, dej mně cigaretu! Jak se opakuje. Jak zapomíná. To mě tak neobyčejně sere, že na ni někdy i řvu. Snažím se dořvat k podstatě její osobnosti, k té vznešené, noblesní holce, kterou bývala a jistě chce dál být. V ten moment se mi nechce uvěřit, že je nemocná. Platíme za celý život," uvedl smutný Kačer.

Moc děkuje své dceři Adélce, která se o maminku stará, co to jen jde. Výhodou je, že bydlí ve stejném domě jako Divíšková. Bez pomoci blízkých by byla Nina Divíšková v tomto světě již ztracená...

Související články

Další články