Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsme krásné!, vzkázalo pět žen, které ukázaly svoje tělo na ulici

Tyto ženy se za svoje tělo rozhodně nestydí! A tak to má být.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Těchto pět žen už má plné zuby toho, jak se všichni dívají jen na postavu ženy a muže už ani nezajímá, co má žena v hlavě. A tak se svlékly, i když nejsou žádné topmodelky. Podle nich by se měla hýčkat každá část jejich těla a připadají si krásné, i když nejsou úplně vychrtlé.

Skupinka žen všech tvarů a velikostí se svlékla na ulici. Zůstaly jen v podprsence a legínách. Na svém břiše mají napsáno Beautiful neboli Krásná. Chtějí tak ukázat, že každá žena je jedinečná, bez ohledu na to, kolik váží.

Fotografka Natalie McCain z Rockledge na Floridě zorganizovala tuto demonstraci v sobotu v rámci projektu Upřímná těla, který představuje skutečné ženy. Je to způsob, jak ukázat světu, že na tom, jakou má žena váhu, opravdu nezáleží. Každá žena je krásná. Chtěla tím tak všechny ženy povzbudit, aby se měly rády takové, jaké jsou, a milovaly svoje tělo.

Natalii jednoho dne napadl podle ní tento bláznivý nápad a oslovila tak Amiah, Sheeru Ann, Amandu, Elizabeth a Brittany, jestli by jí nepózovaly na jejích fotografiích. „Všechny jsou úžasné, a tak hned souhlasily,“ usmívá se fotografka. Fotografie hned sdílela na svých stránkách a dočkaly se velké odezvy.

Ženy se svlékly na ulici a ukázaly tak svoje nedokonalosti, jizvy a daly tak najevo, že se za ně rozhodně nestydí. Na břicho si namalovaly nápis „Krásná“. Za krásné se totiž považují jen 4 % žen na světě. Tato statistika vychází z výzkumu značky Dove, která ukazuje, že v roce 2004 se mělo rádo jen 2 % žen.

Teď to jsou 4 %. „To se musí změnit,“ řekla o statistice fotografka. „Všechna ženská těla jsou krásná,“ dodala. Pětice povzbuzovala i další ženy na ulici, aby napsaly na papír „Jsem krásná“ a připojily se tak k demonstraci. Některé kolemjdoucí se opravdu připojily. „Podpora byla úžasná. Byla to opravdu úžasná zkušenost,“ uzavřela fotografka.

Související články

Další články