Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jsme jediní, kdo má v Česku tu pravou lásku! Anežka a Jiřík vzkazují: Milujte se a nezáviďte nám!

Jsme jediní, kdo má v Česku tu pravou lásku! Anežka a Jiřík vzkazují: Milujte se a nezáviďte nám!
Zdroj: archiv
Předchozí Další
Našli jsme pár, který má tu nejopravdovější a nejhezčí lásku! Jmenují se Anežka a Jiřík a my vám je prostě musíme představit.

Asi nejromantičtější a nejzamilovanější pár Česka se bude brát! Ano, je to tak. I když jejich cesta za pravým štěstím nebyla vůbec jednoduchá, nakonec s pomocí kouzelných sil lásky vše dobře dopadlo a Anežka s Jiříkem tvoří jedno tělo a jednu duši.

Jediní čeští vlogeři, kteří své příběhy tvoří v páru, nás pouští do svého soukromí a vypráví jejich příběh plný lásky a zajímavých zážitků hezky od začátku. Jejich video s názvem "Jak jsme se poznali" zaznamenalo u diváků velký úspěch a pustilo si ho přes 11 000 odběratelů.

Rozhodně Anežka s Jiříkem nehodlají s vyprávěním svého příběhu přestat ani teď, když jejich láska došla do zdárného konce, a proto pro vás poctivě připravují další a další zajímavá videa. Proto doporučujeme všem, kdo o tomto "párečku snů" ještě neslyšel, aby si co nejrychleji jejich videa pustil. Pak pochopíte, proč právě Anežka s Jiříkem zaznamenávají u diváků velký úspěch.

Tito vlogeři mají to štěstí, že i v 21. století zažívají romantickou lásku, touhu, věrnost a oddanost naplno a nejsou ovlivněni přízemními fenomény, jako je nevěra, nerozhodnost či nedospělost. Není jednoduché najít svou druhou polovičku a právě jim se to povedlo, proto se s námi mohou dělit o své zážitky a zkušenosti.

Anežka s Jiříkem se poznali na podzim 2011 na seznamce, a i když o své lásce nebyli od začátku přesvědčení, cítili k sobě zvláštní pouto, kterému se nešlo ubránit. Není to nádhera?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy