Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

„Jsme jeden tým,“ řekly si sexy fotbalistky a odhalily se před fešnými spoluhráči. Kalendář je opravdu žhavý!

Kalendář jen nejen pro milovníky sportu.
+ dalších 8 fotografií
Jestli nemáte ještě koupený kalendář na rok 2016, tak pro vás máme tip. I kdybyste nebyli fotbaloví fandové, tak se i tak pokocháte. Fotbalové reprezentantky se odhalily vedle kopaček z nároďáku a vznikly dost žhavé fotky.

Michal Kadlec, David Lafata, Tomáš Rosický a další fotbalisti se proměnili v modely a nestyděli pózovat i s krásnými fotbalistkami, které stejně jako oni reprezentují naši zemi na zeleném trávníku. Jejich motto znělo: „Jsme jeden tým.“

Na první pohled je vidět, že si to všichni dost užívali a z fleku by se mohli jako manekýni živit. On vlastně fotbal k tomu nemá daleko – nagelované vlasy, módní outfity, sem tam nějaký make-up. O čutálkách je známo, že se rádi fintí.

Holky, co kopou do míče, se zas tolik normálně „nestajlujou“, ale před fotoaparátem jim to opravdu seklo. Prostě si muž i žena přijdou na své a pokochají se pohledem na známé sportovce a sportovkyně.

Mohlo by vás zajímat

Další články