Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

"Jsme jeden tým," řekly si sexy fotbalistky a odhalily se před fešnými spoluhráči. Kalendář je opravdu žhavý!

"Jsme jeden tým," řekly si sexy fotbalistky a odhalily se před fešnými spoluhráči. Kalendář je opravdu žhavý!
Zdroj: Jan Tauber (C), FAČR
+ Dalších 8 fotografií
Jestli nemáte ještě koupený kalendář na rok 2016, tak pro vás máme tip. I kdybyste nebyli fotbaloví fandové, tak se i tak pokocháte. Fotbalové reprezentantky se odhalily vedle kopaček z nároďáku a vznikly dost žhavé fotky.

Michal Kadlec, David Lafata, Tomáš Rosický a další fotbalisti se proměnili v modely a nestyděli pózovat i s krásnými fotbalistkami, které stejně jako oni reprezentují naši zemi na zeleném trávníku. Jejich motto znělo: "Jsme jeden tým."

Na první pohled je vidět, že si to všichni dost užívali a z fleku by se mohli jako manekýni živit. On vlastně fotbal k tomu nemá daleko - nagelované vlasy, módní outfity, sem tam nějaký make-up. O čutálkách je známo, že se rádi fintí

Holky, co kopou do míče, se zas tolik normálně "nestajlujou", ale před fotoaparátem jim to opravdu seklo. Prostě si muž i žena přijdou na své a pokochají se pohledem na známé sportovce a sportovkyně.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články