Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jsi zlatokop, slavoman a úchyl, vzkazují lidé frajírkovi Hrdličkovi kvůli románku s bohatou tenistkou. A to není všechno!

Oblíbenosti ani kvůli Karolíně moc neposbíral.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Na první pohled vypadá jako namistrovaný seladon, který může díky penězům svých rodičů všechno. A něco na tom bude, působí dost nafrněně. Dokonce ani románek se sympatickou tenistkou Karolínou Plíškovou s naditým kontem mu na pozitivních reakcích nepřidal. V očích lidí je prostě Michal Hrdlička parchant číslo jedna.

Lidé nemůžou sportovnímu moderátorovi Michalu Hrdličkovi (27) po rozchodu s Lucií Borhyovou (37) přijít na jméno. Mají ho za zrádce, který nejen opustil sexy moderátorku, ale i jejich malou dcerku Lindu (1,5). A takové věci se prostě neodpouštějí.

Jestli si myslel, že si svou reputaci napraví novým vztahem s úspěšnou a hlavně bohatou tenistkou Karolínou Plíškovou (24), tak se šeredně mýlil. Tím lidi ještě právě naopak dost pobouřil.

„Už teď mi je slečny Plíškové líto. Opět se potřebuje pan Hrdlička zviditelnit. Sám nic nedokáže.“

„On je ještě nedospělý frajírek, který jde životem, jak se chce jemu a nehledí na ostatní. Něčeho se ‚chytí‘ a až ho to přestane bavit, tak jde dál.“

„Vždyť ji zbouchne a pak odkopne. Je to úchyl.“

„Ach ty peníze! Pardon, ach ta láska! Co je to láska? Bez peněz!“

Takové reakce vyvolalo potvrzení vztahu mezi sporťákem a profesionální sportovkyní, které jsme exkluzivně jako první přinesli my. Žádné plusové body navíc mu to rozhodně nepřineslo, právě naopak. Všichni v tom vidí jen jeho vyčůranost, se kterou se ke vztahům staví.

Nejdřív to byla Lucka, díky které se stal slavným, a teď Karolína, která by mu tu slávu a bohatství měla udržet. Jenže Michale, kdo přebírá, tak jednou přebere, pozor na to.

Související články

Další články