Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jsi zavšivená a pištíš jako píchlá srna! Jana Kirschner z The Voice to brutálně schytává

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
The Voice
Zatím nebyl díl The Voice Česko Slovensko 2019, po kterém by se Jana Kirschner (40) netopila v povodni sžíravé kritiky. Slovenská zpěvačka je divákům trnem v oku od samého začátku pěvecké show, pořádnou čočku dostávají i moderátorky Tereza Kerndlová (32) s Márií Čírovou (30).

Jana Kirschner (40) to zase pořádně schytala. Porotkyně The Voice Česko Slovensko 2019 je snad nejnenáviděnější televizní tváří současnosti. Takhle tvrdě to neodnášela ani Katarína Knechtová (38) v SuperStar 2018.

„Tady se ta kráva zase předvedla… Začne zpívat (soutěžící, pozn. red.) a ona piští jak píchlá srna. Vybírá si kouče a ona zase řve. A rozházet pár vší kolem taky zapomněla. Na pěst,“ odsoudil Kirschner tvrdě Lukáš.

Někteří diváci si dokonce myslí, že je Kirschner před kamerami na drogách. „A lajnička byla? Byla!“ napsal Lukáš. „Si zas šlehla, ne?“ ptá se zřejmě pro své ujištění autor předešlého komentáře.

Slovenská zpěvačka zkrátka dostává zásahy ze všech stran. „Kirschnerová při sexu. To bude asi na pytel přes hlavu, proboha,“ zaútočil na ni Gabriel.

Kritice občas čelí i ostatní porotci, mezi něž patří Pepa Vojtek (53), Vojta Dyk (33) a Kali (36), nejhůř to ale odnáší Kirschner. V těsném závěsu za ní jsou pak moderátorky Tereza Kerndlová (32) s Márií Čírovou (30).

Související články

Další články