Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

„Jsi zablešená vesničanka, hrdá na to, že smrdíš, a já vypadám jako bohyně,“ vzkazuje vám, dámy, tohle koště

Bianca má problémy s očima. Šilhá, za což by se normálně nikdo nesmál,
protože jsme dospělí, že ano. Jenže Bianca se hnusně posmívá všem
nedostatkům ostatních lidí, oni se proto smějí za to, že jí jde každé
oko jinam. Jo holka, jak se do lesa volá…
Zdroj: facebook.com
A je to tady! Největší koště na českém Facebooku se zase k něčemu vyjádřilo, a jak Simona ráda píše - má to potenciál. Tak určitě!

Nevíte, o koho jde? Se Simonou Laňkovou se můžete seznámit ZDE. Komu by to nestačilo, tak si může zpříjemnit den pohledem na Simoninu twerkující prdel v hromadě bordelu ZDE.

A teď k novinkám, které zase tahle husička na svém profilu vyplodila. Simčino moudro začíná jako vždy velmi sofistikovaně: „Nejvíc miluju, když mě o dekorativní kosmetice poučujou pizdy, který vypadaj jako přejetý hovno… ty vole, sotva víte, co je to tužka na oči, tak zalezte, megery… máte poblitý vlasy od mimina, takže předpokládám, že šampon ste taky ještě neobjevily…“

Bohužel má tento její text s obrovským potenciálem i pokračování: „Můžeš tu ze mě dělat krávu, jak chceš, fakt ale je, že sem hezčí než ty a narozdíl od tebe se umim nalíčit, takže vypadám jako bohyně… a můžeš argumentovat tim, že ty se vlastně líčit nemusíš, protože nejseš laciná k-rva… omyl, ty p-čo, tobě by už ani ty šminky nepomohly, seš zablešená vesničanka, hrdá na to, že smrdíš.“

A tahle slečna pláče doma, že ji na eXtra.cz nemáme rádi. Mimochodem ráda se ohání bývalým šéfredaktorem eXtra Pavlem Novotným. Jenže jak sama Síma dobře ví, Pavel nemá s těmito články nic společného, protože v době, kdy redakci vedl, bylo o Simoně zakázáno vydávat články. Byl přesvědčený, že je holka nemocná a neměli bychom na ni upozorňovat. K Simonině smůle je zbytek redakce přesvědčený, že je to obyčejné zlé a zákeřné koště, na které by neupozorňovat byla velká škoda. Jediná její nemoc je možná tak bájná lhavost, kterou bravurně prezentuje při přesvědčování svého okolí, že byla v Las Vegas, kde se ale zapomněla vyfotit. Detail, Simčo, letenka na jméno by určitě tvým haterům úplně stačila!

Simona tvrdí, že nastavuje zrcadlo společnosti, asi tím, že všechny uráží, od matek na mateřské dovolené přes holky bojující s váhou po sociálně slabší, což je mimochodem v jejím případě ten největší paradox. A tak zase my nastavujeme zrcadlo Simoně. Koneckonců přineslo jí to za poslední týden přes dva a půl tisíce nových sledovatelů, takže jí pomáháme k její vytoužené slávě a pomáháme jí splnit si sen. Zda se stanete jejími fanoušky a pomůžete holce, která v sobě nemá ani kapku soudnosti, už necháme na rozhodnutí každého z vás.

Stvoření, na kterém jsme ani při vypětí všech sil nenašli jedinou pozitivní věc, jelikož její statusy působí, jako kdyby byla náhodným generátorem slov a rozhodně nemají žádnou přidanou hodnotu, se prezentuje jako Bianca Johnsson a má údajně mnoho nabídek od společností, aby propagovala jejich produkty.

Takže bacha na ni, je to mocná holka. A na její další velký úlet se podívejte ZDE.

Související články

Další články