Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jsi typická zakomplexovaná třicítka a vypadáš jak pudl. V Prostřenu se schyluje k válce mezi krásnou Lucií a přechytralou Helenou!

Tyto dvě amatérské kuchařky kamarádky rozhodně nebudou.
Máme tu další týden a s ním nové díly Prostřena. Jak se zdá, tak ani tato parta nebude bez konfliktů. Hned první den si totiž nesedly první kuchtilka Lucie s blonďatou Helenou, které se už začaly pomlouvat. Co se vlastně mezi holkami stalo?

Ze začátku to vypadalo, že si čtyři ženy a jeden muž sednou. Jenže postupem času u stolu bylo vidět, že mezi bývalou hosteskou Lucií s nápadnými řasami a rozvedenou realitní makléřkou Helenou to začíná pořádně vřít.

Nejenže se blondýnka ofrňovala nad současným zaměstnáním černovlásky, taky se pokoušela rýpat do každého jídla. Lucie totiž pracuje v kasinu, kde vybírá od lidí peníze, a to se Heleně nelíbilo, protože ona totiž lidem pomáhá v nouzi a snaží se jim prodat nemovitost, když jsou v exekuci. Podle ní se krásná Lucka podílí na tom, že se lidi dostanou do bezvýchodné finanční situace.

To ještě obě ustály, ale když Helena údajně našla vlas na mandli v dezertu, tak to už bylo na hostitelce poznat, že se musí držet zuby nehty, aby jí něco neřekla. Ale když všichni odešli, tak hned volala babičce, která jí do soutěže přihlásila.

„Je to typická zakomplexovaná třicítka. A vypadá jako pudl,“ stěžovala si do telefonu babičce, která s vnučkou měla slitování a řekla, ať se nad vše povznese. Jenže to vypadá, že to Lucie nechce jen tak nechat být a zítra u Heleny jí to taky pořádně vytmaví.

Rozhodně se máme opět na co těšit. Jestli chcete vidět, jak se mezi sokyněmi prohlubuje nenávist, tak se nezapomeňte zítra dívat v 17:50 na Primě.

Mohlo by vás zajímat

Další články