Ze začátku to vypadalo, že si čtyři ženy a jeden muž sednou. Jenže postupem času u stolu bylo vidět, že mezi bývalou hosteskou Lucií s nápadnými řasami a rozvedenou realitní makléřkou Helenou to začíná pořádně vřít.

Nejenže se blondýnka ofrňovala nad současným zaměstnáním černovlásky, taky se pokoušela rýpat do každého jídla. Lucie totiž pracuje v kasinu, kde vybírá od lidí peníze, a to se Heleně nelíbilo, protože ona totiž lidem pomáhá v nouzi a snaží se jim prodat nemovitost, když jsou v exekuci. Podle ní se krásná Lucka podílí na tom, že se lidi dostanou do bezvýchodné finanční situace.

To ještě obě ustály, ale když Helena údajně našla vlas na mandli v dezertu, tak to už bylo na hostitelce poznat, že se musí držet zuby nehty, aby jí něco neřekla. Ale když všichni odešli, tak hned volala babičce, která jí do soutěže přihlásila.

„Je to typická zakomplexovaná třicítka. A vypadá jako pudl,“ stěžovala si do telefonu babičce, která s vnučkou měla slitování a řekla, ať se nad vše povznese. Jenže to vypadá, že to Lucie nechce jen tak nechat být a zítra u Heleny jí to taky pořádně vytmaví.

Rozhodně se máme opět na co těšit. Jestli chcete vidět, jak se mezi sokyněmi prohlubuje nenávist, tak se nezapomeňte zítra dívat v 17:50 na Primě.