Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jsi trapná ježibaba! Na soutěžící z Prostřeno! Almu se valí vlna DRSNÉ kritiky

+ Další 3 fotografie
Prostřeno
Tento týden probíhá Prostřeno! v Libereckém kraji a nutno říct, že o bizarní situace nebude nouze. Zaslouží se o ně především podnikatelka Almasa, která pochází z Bosny a Hercegoviny. Tato rázná žena v pondělním díle předvedla, že nesnáší všechno a všechny a hodlá soutěž vyhrát, i když celé menu uvaří její manžel. Almu nemůže vystát soutěžící Pepa a nejen on. K jejímu chování se už nyní dost negativně vyjadřují lidé v internetových diskuzích.

V tomto týdnu v pořadu Prostřeno! perlí Alma. Tedy Almasa, podnikatelka původem z Bosny Hercegoviny, odkud odešla před lety s rodinou před válkou. Už předešlé večery avizovala, že vlastně vůbec nevaří a že do pořadu šla místo manžela. Jak si tedy Alma poradí u plotny? Jednoduše - vařit bude nakonec stejně její muž a Alma tomu bude jenom šéfovat. Hostům se to ale vůbec nelíbí. Zvlášť když Alma nechce kápnout božskou a přiznat se.

Už nyní se na Almu valí vlna kritiky. Lidem vadí nejen její chování, ale i vzhled. Přirovnávají ji k plakátu a negativně se vyjadřují ke způsobu, jakým se Alma líčí. "Manžel jí nebude pomáhat. Manžel bude rovnou vařit a ona jen komandovat. Její veškeré 'vaření' bude, že ohřeje párky do hot dogu. Baba nesympatická, škaredá," napsal anonymní komentující v diskuzi pod jejím jménem.

"Doufám, že ty hosty zaujmeš natolik, že se jim rozsvítí a prokouknou tě, jaká si jedubaba," vzkazuje Almě další komentující. Alma ale nevypadá jako typ člověka, který by kritiku bral příliš vážně. Jede si svoji notu a tvrdě jde za vítězstvím.

Aby toho nebylo málo, v soutěži se tento týden objeví i spalničky. Jednomu ze členů rodiny soutěžícího Pepy byly diagnostikovány spalničky, které v Česku aktuálně řádí. Ohrozí nákaza těhotnou soutěžící Kateřinu? Dívejte se tento týden na Prostřeno!, které bude po dlouhé době hodně pikantní.

Související články

Další články