Teri Blitzen (17) si momentálně užívá dovolené v Řecku se svým přítelem DJ Jakubem Nobodylisten Strachem (23). Oba si dovolenou náležitě užívají a je vidět, že tento pár si hodně rozumí. I když začátky jejich vztahu byly poněkud krušné.

Teri zásobuje Instagram fotkami z dovolené a právě fotografie v plavkách rozpoutala hádku fanoušků. Spousta z nich tvrdí, že youtuberka ztloustla a takhle by se fotit rozhodně neměla. Dále také kritizují plavky, které si tato hvězdička oblékla. Tento střih jí údajně kazí jinak celkem hezkou postavu.

Ostatní ale hájí svůj idol a rozhodně si nemyslí, že by Teri Blitzen byla nějak při těle. Jsou toho názoru, že všichni, co napsali negativní komentář, jen závidí a chtějí Teri ublížit. Samotná youtuberka si z toho udělala legraci. Screeny komentářů, kde ji označili jako tlustou, zveřejnila ve svých Instastories.

Je vidět, že mladičká hvězda sociálních sítí si z toho těžkou hlavu nedělá. Chce si v klidu užít dovolenou se svojí láskou Jakubem a na ostatním nesejde.