Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jsi štětka pro nácky! Na Jágrovu Veroniku nechutně útočí česká olympionička! O koho jde?

Tohle už není normální.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr mají zase o zábavu postaráno. Už si tak nějak zvykli, že ne všichni jsou nadšeni z jejich vztahu. Negativní komentáře a rádoby rady do života přecházejí s úsměvem. Ale to, co v poslední době předvádí jedna naše sportovkyně je už velmi za hranou jakékoliv slušnosti a únosnosti.

Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová je už dlouhou dobu číslem jedna v různých debatách, které Češi vedou na různých sociálních sítích. Jedni jsou rádi, že jsou tihle dva spolu a přejí jim lásku a druzí se rozčilují nad tím, koho si to jejich hokejových bůh našel.

Ať se stavíte na jakoukoliv z těchto stran, je třeba si uvědomit, že všechno má své hranice. O Veronice si můžeme myslet, co chceme, ale musíme brát zřetel na to, že tahle pětadvacetiletá holka je také jenom člověk s jedněmi nervy, a to, co se momentálně kolem ní děje je prokazatelná kyberšikana.

„Jágr, takhle se ponížit s devinou co ji náckové ojeli, že se nestydíš?!! Měla jsem tě za většího borce,“ zní jedna z mnoha zpráv, které přichází na profil jak Veronice tak Jaromírovi. Podle zjištění Veroniky by tyhle zprávy měly chodit od české cyklistky a několikanásobné mistryně České republiky, Martiny Růžičkové.

Dokonce to mělo zajít tak daleko, že si sportovkyně zakládá falešné profily a útočí dál. „Je pravda, že si Jágr s tou šlapinou nemá co vyčítat. Také nebyla jeho první ani desátá. Tak není divu, že u nevadí, že je ojetá od nácků. Omatlaná Kopřivka.“

Možná nejsou všichni Jágrovi fanoušci úplně nadšeni z toho, že si jejich národní miláček našel holku od tyče, ale tohle chování už přesáhlo únosnou hranici. Na druhou stranu je třeba Veronice nechat, že se s tím vyrovnává bravurně.

V posledních instastories sice zněla dost rozladěně, ale na to, kolik jí je let, zvládá ataky na svou osobu skvěle. Většinou se tomu zasměje, mávne nad tím rukou, nebo si z toho udělá legraci. Ani tenhle případ není výjimkou.

Některé její kolegyně, které oproti Veronice řeší hystericky každou prkotinu, by si z ní mohly vzít příklad. Každopádně to, co předvádí naše olympijská cyklistka, je snad už určitý druh obsese a měla by se vzpamatovat dřív, než Veronika s Jaromírem přestanou nad těmihle zprávami mávat rukou a podají na ni trestní oznámení.

Související články

Další články