Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jsi podvodnice s nosem nahoru: Do Nely Slovákové se drsně navážejí naštvané Češky!

Zdroj: instagram
+ Dalších 53 fotografií
Nela Slováková (26) si zatím pořád užívá na dovolené, ale ženy v Česku se na ni nemůžou dál dívat! Obviňují ji z podvodů na e-shopu s plavkami, zákeřnosti, a rýply si i do jejího dosaženého vzdělání. Opravdu je blondýnka tak hrozná, jak ji vykreslují?

Instagram, diskuzní fóra a jiné weby se začínají plnit množstvím narážek na bývalou účastnici reality show Hotel Paradise Nelu Slovákovou (26). Diskutující Češky jí nemůžou přijít na jméno a její chování jim připadá při nejmenším podivné až trapné.

"Nela nemá žádnou morálku, není jí hanba neposlat zaplacené plavky mladým holkám, které na tom s pravděpodobností nejsou finančně tak, jako ona, vysmívá se všem okolo za každou hloupost, sama přitom 'káže vodu a pije víno', se sebevědomím na tom taky nebude nijak dobře, vzhledem k tomu, že má zapotřebí absolvovat tolik zákroků," napsala jedna z diskutujících.

Také se řešilo její vzdělání a fakt, že nemá maturitu: "Ale to by vůbec nevadilo, kdyby to byla holka s dobrým srdcem... Jenže ona Nela nemá uvnitř sebe na co být hrdá, tak to musí hrát jen na zevnějšek!"

Jen nedávno se do Nely Slovákové obula i instagramová hvězda A.N.D.U.L.A. Nela totiž už dlouhou dobu soupeří s jinou firmou, která vyrábí plavky. „Já už jsem se nasrala a smazala ji. Tohle není normální. Nemůžu se na to dívat, tolik zášti a zla v jednom drobným ženským těle! Je mi z toho fakt smutno, jak vytrvale a podle útočí pořád dokola,“ napsala Aneta Chovanová veřejně!

Nela kolem sebe nemá moc přejících lidí a je vystavena opravdu velkému tlaku okolí. Je opravdu tak zlá a zákeřná, jak lidé na sociálních sítích píší, nebo jde jen o pózu a uvnitř je to hodná a křehká holka?

Související články

Další články