Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsi pedofil! Karel napadne Ivina manžela kvůli tomu, že je jí jen 17 let! Tahle Výměna manželek bude hodně drsná

+ Dalších 15 fotografií
Už ve středu večer TV Nova odvysílá další díl Výměny manželek. Bude to hodně silná káva. Při poslední výměně názorů manžel Karel napadne manžela Mariana a do očí mu vmete, že je pedofil. Marian totiž žije se sedmnáctiletou Ivou.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně se seznámíme se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

Velkým tématem celé středeční Výměny manželek bude věk jedné z vyměněných žen. Především Karel bude velice překvapený z věku své náhradní manželky Ivy. Bude mít strach, že se sedmnáctiletá dívka nedokáže postarat o jejich děti a zároveň nezvládne chod domácnosti.

Tyto obavy se bohužel částečně naplní. Obrovský konflikt ale vyvolá závěrečných „osm očí“. Když Karel zjistí, že manželovi Ivy je 45 let, neudrží se a nazve ho pedofilem.

V redakci eXtra.cz ale víme, že to bylo trochu jinak. Marian poznal Ivu v jejích 14 letech, ale se sexem čekali – psali jsme ZDE.

Podaří se vyhrocenou situaci uklidnit? Premiérová Výměna manželek běží na TV Nova už ve středu večer.

Související články

Další články