Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jsi nudná a chceš si nahrabat peníze! Teri Blitzen zklamala fanoušky a ti jí to nedarují

Teri se chtěla posunout.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Tereza Hodanová neboli Teri Blitzen je minulostí. Změnila si jméno pouze na Teri a ráda by udělala za svojí minulou tvorbou tlustou čáru. Už nechce být tou holčičkou, která točí obyčejná videa jako každá druhá, a rozhodla se mluvit ve videích pouze anglicky. Fanoušci jsou zklamaní a naštvaní.

Teri Blitzen je minulostí, youtuberka se přejmenovala na Teri a za svojí dosavadní tvorbou udělala tlustou čáru. Tvrdí, že ji to delší dobu nenaplňovalo a koncept byl zastaralý. Proto také ze svého kanálu odstranila veškerá videa a chce začít nanovo.

Rozhodla se ve videích mluvit pouze anglicky, jak sama tvrdí, své pocity umí v anglickém jazyce lépe popsat. To jí ale fanoušci nevěří a tvrdí, že jí jde pouze o peníze. Je logické, že pokud bude mít svůj YouTube kanál jen v angličtině, může zaujmout i diváky mimo Česko.

Teri ale tvrdí, že jí o peníze a větší sledovanost nejde. Peníze údajně nepotřebuje a momentálně nejvíce času věnuje své nové vlastní značce oblečení. To se jejím příznivcům zdá poněkud směšné, vždyť kdyby to byla pravda, založila by si nový kanál na YouTube a budovala svoji značku od začátku, proč chce „využít“ stávající odběratele?

Lidi, kteří ji sledují už delší dobu, přece bavil koncept, který dělala doteď a hlavně byl v českém jazyce, proto se fanoušci bouří a její kanál odepsali. Přijde jim, že jen využívá odběratele k propagaci svých nových projektů a už to není ta holka, kterou měli rádi.

Také tvrdí, že od té doby, co tvoří pár s DJ jménem Nobodylisten se snaží chovat jinak. Sám její partner ji několikrát veřejně zesměšnil tím, že si na sociální sítě nahrál ukázku z její tvorby v minulosti, kde se jí vysmál. Že by na ni měl tak velký vliv a Teri se právě kvůli němu chová jako jiný člověk?

Související články

Další články