Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Jsi nemakačenko, slyšel od Shopaholicadel David: Práci po rozchodu si pořád nenašel

Hvězda sociálních sítí Shopaholicadel a její snoubenec.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Další 3 fotografie
POTÍŽE

Měla snad pravdu, že se mu nechce makat? Různá zákoutí sociálních sítí v posledních dvou týdnech žijí drsným rozchodem velmi kontroverzní influencerky Adély Pulcové (29) alias Shopaholicadel s Davidem Pražákem (27). Ten ji nazval tyrankou, ona jeho zase nemakačenkem. A i když mladík eXtra.cz už skoro před 14 dny hlásil, že má novou práci i bydlení, zaměstnání si doteď podle našich zjištění nenašel. Vypadá to, že ho víc láká pofiderní sláva.

Ex Shopaholicadel: Ručičky dozadu?

„Řeší se hlavně práce a bydlení, už se to rýsuje. Momentálně se pro mě uvolňuje byt a za pár dnů se budu stěhovat a nastoupím rovnou i do zaměstnání,“ řekl David Pražák eXtra.cz 12. března s tím, že primární bude klasická práce, sociálním sítím se pak bude věnovat jen ve chvílích volna.

Jenže od té doby se rozkmotřil jak s Mejty, u které přebýval první víkend a jíž děkoval za záchranu z ulice, tak i s dalšími lidmi, kteří se mu snažili pomoci. Podle důvěryhodných zdrojů eXtra.cz David stále nemá vlastní bydlení. Pár dnů po odchodu od Mejty přebýval na hotelu, nyní je u jedné z kamarádek a brzy se bude stěhovat k další.

„Co vím, tak měl jít už na víc pohovorů. A třeba na benzínku, kde měl setkání ve středu, vůbec nedorazil a ani se neomluvil,“ dušuje se náš zdroj, který si pochopitelně nepřál být jmenován. Nabídek práce ale měl mít David mnohem víc.

Sám David Pražák nám na dotazy nemohl odpovědět, zdá se totiž, že si záměrně zablokoval číslo našeho redaktora, se kterým přitom nebyl v žádném sporu.

Adéla pravdu neměla

Měla o něm tedy Adéla pravdu, že je nemakačenko?

Říkala to často i na streamu, že nechce, abych šel dělat, že ji musím hlídat kvůli záchvatům, kvůli jejím nemocem. Bylo to několikrát i v médiích. Pak říkala i to, že to nejde kvůli haterům. Já hledal zaměstnání i třeba jako ostraha, ale to odmítala, že bych jí tam prý dělal ostudu, kdyby za mnou chodili fanoušci a fotili se. A že mi tu práci najde sama, někde v kanceláři. A teď samozřejmě tvrdí, že jsem nemakačenko. Všichni to ale slyšeli, jak to ve skutečnosti bylo,“ tvrdil v našem rozhovoru. A skutečně, tyto argumenty Shopaholicadel pravidelně používala.

Takže její ex má možná své vlastní problémy, vůbec to ale neznamená, že by se Adéla ke svým expartnerům nechovala neuvěřitelně ponižujícím způsobem, nebo že by se za zvláštních a podle některých až krutých okolností nezbavila svých zvířat.

Sláva mu stoupla do hlavy

Jiné vysvětlení pro Pražákovo chování nabízí youtuber FatDad, který se mu snažil pomoci a jemuž David také veřejně děkoval za poskytnutou pomoc. „David je potápějící se loď. Mrzí mě to, ale je to tak. Obávám se, že ta pomyslná sláva mu stoupla do hlavy. V neděli o tom budu na svém kanálu vydávat video,“ sdělil eXtra.cz.

Pražákovi, zdá se, učarovala možnost, že by mohl být vlivným influencerem. Několik dní po opuštění Adély s ním všichni chtěli mluvit, proběhla i řada charitativních streamů na jeho podporu, během nichž se vybralo hned několik desítek tisíc korun. Je možné, že si řekl, že klasickou prací není třeba se živit.

Při streamování ve čtvrtek 23. 3. už mu ale uživatelé neposlali ani jedinou korunu, takže se zdá, že jeho „sláva“ velmi rychle slábne…

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy