Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jsi největší muž mého života! Anička Slováčková poslala tátovi Felixovi dojemný vzkaz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
vzorná dcera
I když se v minulosti psalo, že vztahy Aničky Slováčkové (23) s rodiči jsou na bodu mrazu, teď se zdá, že je všechno v úplném pořádku. Anička nezapomněla ani na narozeniny maminky Dády Patrasové, se kterou v její narozeninový den zašla na oběd, a včera, kdy měl narozeniny táta Felix, přidala na svůj Instagram dojemný vzkaz.

Anička je krásná a úspěšná v tom, co dělá. Navíc je i skvělá dcera, která podržela své rodiče, když se v médiích propírala jejich manželská krize. Nikdy ani na jednoho neházela špínu a zachovala se tak, jak by se měli zachovat všichni.

Problémy svých rodičů už dávno neřeší a žije si svůj život Což je asi nejlepší, co může momentálně udělat. Na důležitý den svých rodičů ale nezapomíná. Její tatínek, muzikant Felix Slováček oslavil ve čtvrtek 76. narozeniny a Anička mu poslala krásný vzkaz.

"Dneska má můj táta narozeniny! Je to největší muž mého života. Jsme si v tolika věcech tak moc podobní... Třeba ty obří oči, že jo. Tak všechno nejlepší, tati! Seš nejlepší." Takový vzkaz by si přál od své dcery jistě každý táta. I přesto, že Felix Dádu opustil a nyní žije v jedné domácnosti s umělkyní Lucií Gelemovou, se kterou se ani jedno z Felixových dětí nemusí, Anička podle všeho zahodila zášť a Felixovi dokáže takto veřejně vyjádřit své city.

Mnozí by si měli vzít z Aničky příklad...

Související články

Další články