Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jsi nejlepší táta navždy: Nad ztrátou Ondřeje Buchtely pláče zdrcená Anička se synem

Jsi nejlepší táta navždy: Nad ztrátou Ondřeje Buchtely pláče zdrcená Anička se synem
Zdroj: archiv Aničky
+ Dalších 12 fotografií
smrt hokejisty
Životní cesty jsou někdy nevyzpytatelné a velmi kruté. Své o tom ví Anička, která ztratila svoji lásku a životního partnera. Teprve dvacetiletý Ondřej Buchtela prohrál boj se zákeřnou nemocí. Do poslední chvíle po jeho boku stála milovaná partnerka, jejíhož syna bral Ondra jako vlastního.

Ondřej Buchtela měl celý život před sebou. Byl nadějným hokejovým obráncem a kmenovým hráčem Liberce. Bohužel před pár měsíci se Ondřejovi obrátil svět naruby, když se dozvěděl tu strašlivou zprávu. Lékaři mu v květnu diagnostikovali vzácný nádor na srdci. „Ve 20 letech raka nečekáte, ale když přijde, nezbývá nic jiného než bojovat. Není čas litovat se, ptát se, proč zrovna já a ne ten druhej, prostě a jednoduše BOJOVAT!!“ napsal Ondra na Instagram.

Ondřej měl sílu bojovat, jenže to bylo marné, protože v Česku nebyl žádný odborník, který by uměl nemoc vyléčit.

Věčná láska

Buchtela na to alespoň nebyl sám. Už čtyři roky tvořil pár s úžasnou Aničkou. Byli zamilovaní až po uši, jezdili společně na výlety, psali si rozkošné vzkazy na sociálních sítích a rozdávali lásku, kudy chodili. Buchtela se navíc staral o syna své přítelkyně a bral ho jako vlastního.

Anička stála při svém milovaném až do poslední chvíle, kdy ho držela za ruku, když odcházel. Anička si nyní prochází ohromnou bolestí. "Navždy v našich srdcích. Miluji tě," vzkázala zesnulému příteli.

Nad tak ohromnou ztrátou truchlí i Aniččin malý syn, který ho považoval za tátu. Anička na sociální sít uveřejnila snímek, na kterém ona i její syn vzpomínají na Ondřeje u jeho pietního místa. "Jsi nejlepší táta, partner, kamarád, přítel! Navždy!?" napsala Anička pod fotkou, která rozpláče snad úplně každého.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy