Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jsi nejlepší táta na světě: Richard Krajčo dostal dojemný dopis od dcery Bereniky (8)

Zdroj: archiv, Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
nádherné!
Richard Krajčo (42) si málokdy pouští fanoušky do svého soukromí. Jenomže dcerka Berenika (8) mu udělala takovou radost, že musel udělat výjimku. Dostal od ní dopis plný krásných slov, která touží slyšet nejeden rodič. Tady jsou!

„Tohle jsem dnes dostal od Berušky. To je nejvíc. Rodiče ví, že?“ raduje se Richard Krajčo na sociální síti. Dcera mu napsala dojemný vzkaz, v němž zpěvákovi děkuje za krásné dětství.

Tohle si touží aspoň jednou přečíst snad každý rodič. „Tatínku, děkuju, co pro mě děláš, že jsme spolu byli na dovolené, že mi kupuješ, co si přeju. Mám tě hrozně moc, moc a moc ráda. Jseš ten nejlepší táta na celém širém světě. Děkuju, že tě mám,“ napsala Krajčovi jeho holčička.

Skvělý táta i skladatel

S modelkou Martinou Poulíčkovou (41) má Richard nejenom Bereniku, která se narodila v listopadu 2011. Už na jaře 2009 přišel na svět syn Richard (10). Manželství s Poulíčkovou ale nevydrželo. Krajčo od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou (45), s níž se před třemi lety oženil.

V posledních měsících na sebe Richard Krajčo strhl pozornost především coby autor hitu Srdce nehasnou. Duet napsal pro Karla Gotta (†80) a jeho dceru Charlotte Ellu (13).

Související články

Další články