Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jsi nechutná! Bára Votíková dostala sodu za coming out, teď vrací úder

Zdroj: instagram/bara_vot
+ Další 3 fotografie
instagram

Česká fotbalová brankářka a influencerka Bára Votíková (24) se svou orientací už dlouho netají. Na sociálních sítích bez okolků prohlásila, že je lesba a má holku. Schytala za to kritiku.

Čtyřiadvacetiletá Bára Votíková se svou homosexuální orientací netají. Poté, co začala přidávat na Instagram fotky s novou přítelkyní, kde se k sobě měly, fanoušci se jí ptali, zda je lesba. Na to konto natočila youtubový "coming out", kde potvrdila, že to sice s klukama zkoušela, ale nakonec zjistila, že je na holky.

Coming out umí být ku*va těžkej

"Nechtěla jsem ze svýho coming outu dělat nějaký haló, ale vím, jak je těžký, když si tím někdo prochází," řekla Bára. Popisovala také situaci s rodinou a jakým způsobem jim to nakonec oznámila.

Chtělo by se říct, že homosexuální orientace dnes už jen tak někoho nezvedne ze židle. Jak ale sama Bára řekla, menšinová orientace ještě stále je pro spoustu lidí tabu. Proto se snaží, tak jako i například youtuber Kovy, který je gay, o určitou osvětu v oblasti homosexuality a procesu sebepřijetí vlastní orientace.

Promiň, ale tohle je nechutné

Některé lidi však její aktivismus rozčiluje. "Jsi super, ale promiň, LGBT komunitu nepodporuji a přijde mi to nechutné. Je to můj názor," napsal jí jeden ze sledujících. "Proč to furt všem cpete? Nevadí mi lidi z LGBT, ale štvou mě lidi, kteří se tím chlubí," píší další lidé. Někteří komentovali dokonce fotku, kde si dává pusu s přítelkyní. "Neber to osobně, ale tohle je nechutný."

Drsná odpověď pro fanoušky

Bára si to ale nenechala líbit a všem svým hejtrům napsala drsný, ale zcela jasný vzkaz. "Odpovídám na všechny ‘bleju‘ a ‘táhněte s tím do pí...‘ a ‘proč nám to pořád se*ete‘," začala svou zprávu.

"Až se děcka nebudou bát svýho coming outu právě kvůli takovejm, jako jste vy, autoři těchhle komentářů, pak možná přestaneme," odepsala naštvaná Bára.

A pokračovala: "Stejná práva sem teď asi tahat nebudu, co? Nemám slov, hloupý, nelidský. A vůbec, co vám jebe???? Jeden týden v roce jsou po Praze vyvěšený vlajky, nas*at," zakončila.

Její komentář rychle nasbíral přes 1400 lajků, ovšem řada lidí jejím výstupem už tak nadšená nebyla. "Myslím, že většina lidí by to respektovala, kdyby to neviděli všude možně," odpověděl jí jeden z fanoušků. Někteří další pak psali, že děti a dospívající nosí barvy duhové vlajky kvůli tomu, že chtějí být jen zajímaví.

Po pár dnech od napsání zuřivého vzkazu Barbora sdílela ještě video, v kterém dala hejtrům jasně najevo, že jí vůbec nevadí, když ji kvůli podpoře LGBT komunity přestanou sledovat.

"Vždyť já vás vůbec neznám, vůbec nevím, že existujete. Tak proč by mě mělo zajímat, že mi dáte unfollow na Instagramu? Jste mi úplně fuk a vůbec mě nezajímáte," vyjela na fanoušky s dramatickým hudebním podkresem. "Všem hejtrům: Můžete jít a už se sem nevracejte, ahoj," ulevila si.

Související články

Další články