Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jsi naše sluníčko, Honzíku, zvládneš to! DOJEMNÉ VZKAZY FANOUŠKŮ

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
GALERIE
Jeden z velmi oblíbených moderátorů Honza Musil (51) si při pádu ze žebříku velmi vážně poranil páteř. Děsivý pád má za následek zlomenou páteř, devět žeber a propíchnutou plíci. Fanoušci Honzy se nyní scházejí na jeho instagramovém profilu, aby mu v těžkých časech vyjádřili podporu.

Moderátora Jana Musila teď drží nad vodou právě podpora ze strany jeho příznivců. Za jejich vzkazy, komentáře a zprávy jim na svých stránkách už několikrát poděkoval. Zdá se, že Honza je skutečně nejoblíbenějším moderátorem Česka.

Honza Musil je v nemocnici už od 21. prosince. Hvězda TV Barrandov strávila na nemocničním lůžku Vánoce i Silvestra, zatímco fanoušci o ničem netušili. Až později vyšel Honza s pravdou ven a je vidět, že ho fanoušci bezmezně milují.

Když Honza přidal na Instagram první fotografii z nemocnice, jeho příznivci k ní začali připisovat spoustu vzkazů. „Nějak tuším, Honzo, že to dáte. Vše má svůj čas. Přeji vám od srdce úplné uzdravení,“ napsala pod fotku jedna z fanynek.

Ačkoliv teď oblíbeného moderátora čekají těžké časy, podpora ze strany fanoušků ho bude vždy těšit. „Neuvěřitelná spousta je vás všech, kteří na mě myslí, drží palce nebo pěsti. Děkuju,“ vzkázal Honza všem, kteří se snaží ho podpořit.

V galerii naleznete komentáře fanoušků, kteří Honzovi drží palce. Honza Musil musí být skutečně dojatý, tolik lásky od televizních diváků se jen tak nevidí.

Související články

Další články