Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jsi krásná, jen když se neusmíváš: Eva Burešová ze Slunečné fanynku rázně odpálkovala

Jsi krásná, jen když se neusmíváš: Eva Burešová ze Slunečné fanynku rázně odpálkovala
Zdroj: archiv Evy Burešové, TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
hádka
Eva Burešová (26) září v divácky populárním seriálu Slunečná a vypadá to, že jí svět leží u nohou. Ale i známá herečka musí řešit obyčejná trápení, která někdy přepadnou každého. Když jí fanynka poslala nevybíravou kritiku její vizáže, nenechala to maminka malého Nathaniela bez povšimnutí!

"Jste moc hezká, ale jen když se nesmějete," napsala Evě Burešové fanynka Věra. Nejspíš si neuvědomila, že její vzkaz může být pro herečku nepříjemný. Oheň byl na střeše do několika málo minut!

Představitelka Týny Popelkové z oblíbeného seriálu Slunečná před několika dny prozradila, že úsměv je pro ni citlivé téma. Dlouhodobě totiž slýchá, že by raději měla nechávat zuby nevyceněné. Na fanynčinu nešťastnou volbu slov tak okamžitě reagovala.

"A vy vypadáte poměrně inteligentně, než začnete psát hovadiny na cizí profily," odpálkovala ji Burešová. Výměnu názorů pak zveřejnila na Instagramu a sklidila samé pozitivní reakce. Většina jejích sledujících souhlasí, že kvůli vzhledu by na sebe lidé neměli útočit. Ať jde o celebrity, jež jsou na neustálou pozornost zvyklé, nebo kohokoliv jiného.

Pozitivní ohlas

Je tak docela možné, že příště už se Burešové do vizáže nikdo strefovat nebude. "Když jsem se veřejně vyjádřila k tomu, co mi lidé píší ohledně mého úsměvu, dostala jsem spoustu nádherných zpráv, ve kterých jste mi vyjadřovali podporu. Lidé ve věku od 10 až do 70 let! Dokonce vznikl hashtag #nestydimsezasvujusmev a spousta dětí i dospělých přidávala své fotky, aby taky ukázali, že se za svůj úsměv nestydí," raduje se herečka.

"Udělalo mi to obrovskou radost a ještě větší, když vidím a ze zpráv čtu, že jsem pro některé motivací," dodala s nadějí, že lidé začnou ve veřejném prostoru více pamatovat na slušné vychování.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy