Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jsi krásná! Čtenáři jsou nadšeni z toho, že Ewa Farna je normální pejskařka

Zdroj: profimedia
+ Dalších 54 fotografií
Úspěšná zpěvačka Ewa Farna (24) se nechala nafotit, jak venčí svého pejska. Na ulici ji načapali bez make-upu a ve zmuchlané sukni. Čtenáři eXtra.cz jsou nadšeni z toho, že Ewa není žádná fiflena. Prý se o zdraví a pohodu svého pejska stará dokonale a neupřednostňuje svou krásu.

Ewa Farna je sebevědomá dívka, která ví, že její pejsek potřebuje každé ráno vyvenčit. Fotografové ji nachytali brzy ráno na ulici. Ewa se ještě nestihla nalíčit. Potřeby jejího mazlíka mají prostě před nějakým nanášením make-upu přednost.

„Ano, chodím venčit pejska bez make-upu. (Že mě lidé nepoznají, mě spíš těší.) Ano, nevím, jak to máte vy, ale já po ránu vypadám nesmyslně. Proto vstávám dřív a jdu s pejskem, ať se stihnu dát do kupy, než se manžel probudí. Ano, dělám to, než si umyju ráno hlavu, ať nechodím s mokrou hlavou ven, jak mě to učila maminka. Ano, vytáhnu, co mě napadne (nejčastěji tepláky s mikinou), a jdu na těch pár minut venčit. Je to snad první věc, kterou ráno dělám. (Čůrání pejska je prostě priorita, radši hrozná bunda než počůranej byt.) Ano, nežehlím si košile, nesnáším make-up a nečančám se jak na pódium, když jdu před barák s mazlíčkem,“ uvedla Ewa.

A má pravdu. Je krásné, jak se o pejska stará. Ten se už nemůže dočkat, až bude moci jít ráno ven. A čtenáři eXtra.cz její přístup ocenili.

„Jasně, příště si na venčení pejska vezme dlouhé společenské šaty, večerní make-up a líčení, boty na podpatku. Jemine, vždyť je to jen člověk jako my všichni a je moc hezká,“ napsala paní Janina.

„Tady je vidět, co je pro Ewču přednější, a to jí chválím. Protože kdyby měl psík čekat, než se upraví kvůli novinářům, tak si zničí močák. A nevím, proč by jí to na fotkách neslušelo? Je to přirozená mladá holčina a mně se líbí,“ dodala paní Lada.

Související články

Další články