Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jsi jednoduchá a neměla sis dělat děti: Diváci se tvrdě opřeli do Maruš z Výměny!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 48 fotografií
Výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek jsme mohli sledovat, jak si temperamentní Petra poradila v pro ni zanedbané rodině s dětmi bez základních hygienických návyků a jak laxní Marie absolutně nezvládla zatěžkávací zkoušku ve zcela běžné domácnosti. Zatímco Petru diváci vychvalují za její přístup do nebes, na Maruš se snesla vlna kritiky, jakou by jen tak někdo neustál. Někteří diváci nejdou pro drsná slova daleko!

Pokud diváky dokáže ve Výměně manželek něco skutečně naštvat, je to zanedbávání dětí. Středeční díl vyvolal vlnu nevole především kvůli Mariiným dětem, jejichž hygienické návyky byly skutečně žalostné. Ruce si nemyly ani po toaletě, ani před jídlem, ani po příchodu z venku a při čištění zubů se jim spustila krev z dásní. To diváky proti Maruš vyloženě poštvalo a na sociální síti na ní nenechali nit suchou.

Někteří diváci volili mírnější slova, nechtěli Maruš přímo urážet. "Připadá mi jednodušší," napsala komentující. Jiní se však nezdráhali použít ostrá slova a Marii nazývali, mírně řečeno, velmi nelichotivými výrazy. "Než líbat takovou smradlavou hubu, tak to bych raději skočila do kupky hnoje," psala divačka, která nedokázala svůj slovník zkrotit.

Další komentáře ohledně Maruš najdete v galerii. Je to ale čtení pro silné povahy, diváci se totiž s výběrem slov moc nenadřeli a na Marii pomluvili vše, na co si vzpomněli.

Související články

Další články