Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jsi dřevo! Arichteva se z hodnocení ve StarDance vzpamatovávala s cigaretou před barem

+ Dalších 20 fotografií
První soutěžní večer tanečního pořadu StarDance vyčerpal soutěžící natolik, že si museli po přenosu odskočit minimálně na jednu sklenku. Někteří byli úspěšní. Jiní méně. Veronika Arichteva (32) příliš chválená nebyla, a tak si spravila náladu cigaretou.

Zatímco Pavla Tomicová byla porotou pochválena, tak takový Adama Mišík či Veronika Arichteva moc ne. „Hodně kroků mimo hudbu, tvrdé, zkuste se v příštím třeba latinskoamerickém tanci trošičku více uvolnit. Zjemnit. Ten tanec není jen o nohou a o chodidlech, ale o celém těle,“ nebral si servítky člen poroty StarDance Zdeněk Chlopčík.

Arichteva musela být zákonitě smutná a na svém Instagramu se podělila o svoje pocity. „Moje taneční sebevědomí je ještě níž, než bylo v květnu. Každopádně, chodí mi od vás spousta hezkých zpráv. Děkuji za podporu,“ napsala na sociální síti.

Po prvním soutěžním večeru se šlo samozřejmě trochu popít a tam přece Arichteva nemohla chybět. Snad ji cigaretka před barem spravila náladu.

Mohlo by vás zajímat

Další články