Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jsi chamtivá, manipuluješ a děti máš jako zbraň na Plekyho! Vondráčková dostala za lvici pořádný kartáč

Zdroj: Instagram/reprofoto IMDB
+ Dalších 8 fotografií
VÝSMĚCH LUCII
Jestli chtěla vzkazy, které vyvěsila poslední adventní sobotu na sociální sítě, vzbudit v lidech soucit, moc se jí to nepovedlo. Lucie Vondráčková (38) poslala do světa, že proti Tomáši Plekancovi (35) bude bojovat do poslední kapky krve, kromě klasických vzkazů podpory od samoživitelek se ale dočkala nebývalé ostré vlny kritiky!

Docela dost žen jí drží palce bez ohledu na to, o čem celý rozvod s Tomášem Plekancem ve skutečnosti je. Loajalita stejného pohlaví je značná. Jenže tentokrát ani zdaleka stoprocentní. Čočku totiž zpěvačka dostala i od žen. A to jak kvůli krvavé fotce, tak s ohledem na sdílení překvapivě ostrého vyjádření advokáta.

„Mějte aspoň koule a zveřejněte takové prohlášení sama za sebe a neschovávejte se za právního zástupce. Sama jste to cele rozehrála kvůli své chamtivosti a teď se divíte,“ kritizuje Lucii uživatel s nickem Doceladobry.

„Že vám není trapně. Mám dítě s někým, koho doslova nenávidím, a v životě bych se nechovala tak, jak se chováte vy. Veřejné vyřizování a vše ostatní. Ano, jste zklamaná, a bůhví, co ještě, ale zkuste kvůli dětem spolknout svoje ego,“ radí jmenovkyni jedna z diskutujících.

Výsměch s genocidou

Dost lidí se Lucii i jejímu advokátovi, který reagoval na Plekyho nevinné a radostné oznámení, že Vánoce stráví se syny, vysmívá kvůli technikáliím.

„Mezinárodní soudní dvůr v Haagu soudí válečné zločiny. Na takové věci je Evropský soud ve Štrasburku,“ směje se Vondrajdě Markéta.

„Myslíte Mezinárodní trestní soud v Haagu pro válečné zločiny? Ten vám přijel zabavit pasy? Proboha, když už chcete manipulovat davy, dělejte to aspoň pořádně a uvěřitelně, případně vyměňte advokáta,“ přidává se Jezevčík.

„Je to samozřejmě smutný, takhle to řešit veřejně, a to z obou stran. Ale o týhle straně jen vypovídá to, že tady mluví o žalobě v Haagu. Zajímalo by mě, jestli to je ta instituce, co řeší zločiny proti lidskosti, genocidu apod. Nebo ta, co řeší spory mezi státy v rámci OSN Určitě by se pod tenhle nesmysl s vykřičníky podepsal navíc advokát. Tleskám,“ posmívá se Petr.

Obvinění z hamižnosti

To Mirek je hustší. „Je to smutné, když si ženská uvědomí, že už do světa žádnou díru neudělá a v podstatě ani nic moc neumí, a proto se musí nějak ekonomicky zabezpečit přes právníky,“ vyjádřil svůj názor pod příspěvkem Lucie Vondráčkové (38) se zkrvavenou lvicí a mládětem

A další ránu zasahuje Milunka.

„Jestli ono to nebylo tak, že jste chtěla místo do Čech jet na ty zimní prázdniny, jak píšete, někam, kam by za vámi pan Plekanec na Vánoce nemohl. Pak chápu, proč vám nechal vzít pasy. Protože jinak vzhledem k tomu, že chce abyste přiletěli do Čech, to žádnou logiku nemá,“ vyjádřila se.

„Uražené ego a hamižnost schovávat za boj o dobro dětí, to bývá bohužel častý projev rozvodem uražených exmanželek,“ myslí si další z pisatelů.

Kdo je větší viník

„Co s matkou, která omezuje kontakt otce s dětmi? Určitě žalobu nepodal před dvěma měsíci. Jak se má bránit, když se nechcete domluvit?“ ptá se Markéta.

„Trošku smutný, brát si jako rukojmí vlastní děti, aby vás tady maminky na mateřský mohly litovat,“ píše nick Nevergohome.

Velkou část příspěvků ale tvoří ty, které kritizují oba rodiče za to, že veřejně perou rodinné prádlo.

„No paráda! Tady už je úplně jedno, kdo je větší k*kot, jestli maminka, nebo tatínek. Spíš je mě líto děti, který to díky vaší hlouposti doplatí,“ vzkazuje Tomášovi s Lucií další z píšících.

Související články

Další články