Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Jsi Češka jak poleno, měl vyhrát Jakub! Vítězka The Voice čelí rasistickým narážkám!

Jsi Češka jak poleno, měl vyhrát Jakub! Vítězka The Voice čelí rasistickým narážkám!
Zdroj: facebook The Voice
the voice
Super finále pěvecké soutěže je u konce a Česko Slovensko si zvolilo svůj hlas. Po napínavém pěveckém souboji zvítězila exotická dívka se zlatem v hrdle Annamária d’Almeida (27). I když si ji zvolili diváci a většinou jsou lidé v diskuzích spokojení, najdou se i tací, kteří nechápou, že Češi a Slováci nechali vyhrát dívku tmavé pleti.

Annamária byla velmi oblíbená u fanoušků už od začátku a její sobotní výkon potvrdil, že má i ten NEJ hlas. Mnoho lidí v internetových diskuzích jí vítězství přeje a s výsledkem jsou spokojeni. Někteří se však nemohou smířit s tím, že absolutní vítězkou The Voice Česko Slovensko je exoticky vypadající žena.

"Češka jako poleno. Náš národ zaniká," vyhodnotil situaci jeden z komentujících. Řada lidí by jako vítěze raději viděla Jakuba Moulise, který ušel podle některých nejdelší cestu a prošel obrovským vývojem a hlavně! je bílé pleti.

Tmavá pleť Annamárie někomu leží v žaludku a s jejím vítězstvím se nechce smířit. "Věděla jsem dopředu, že dopředu jde tmavá...byli tam lepší...ale tmavá bere ...nic nového...," sdílela svůj názor další komentující.

Zvítězila snad Annamária právě kvůli barvě pleti a tomu, že má africké kořeny? V diskuzích převládají pozitivní komentáře, které vyjadřují, že Anička má opravdu talent a v soutěži neměla konkurenci a barva pleti pro mnohé nehrála žádnou roli.

Gratulace vítězce a čest poraženým!

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy