Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jsi čarodějnice a hysterka, vzkázala Nela Slováková Monice Štikové! Co ji tak vytočilo?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 134 fotografií
Nela Slováková (28) se včera pěkně rozohnila u televize a reality show Štiky. Nevytočila ji ani tak show jako matka rodiny Monika Štiková, kterou hned označila jako hysterku či čarodějnici na svém Instagramu. S posměšným tónem Monice pořádně naložila, co řekla, se jí líbit nebude!

Reality show Štiky už běží nějaký ten pátek, ale bohužel nezískala si tak velký počet sledujících, jak samotná rodina i produkce předpokládaly. Je to vlastně propadák, a to možná také kvůli uječené Monice Štikové (45), tvrdí mnoho diváků v diskuzních fórech.

Teď se ale na Štiky podívala i Nela Slováková, která sama vděčí reality show, že je známá, a zůstala šokována. To, co viděla, zřejmě nečekala, protože následně nato věnovala tři instastories na svém Instagramu hlavní blonďaté aktérce Monice Štikové.

S posměchem a s videem Moniky nejdříve napsala: "Čarodějnice ze země Ozz." Nela přidala ještě rozesmátý smajlík, který dokonce brečí od smíchu. Následně ještě doplnila: "Ležím doslova s otevřenou hubou. To je neuvěřitelný, co ta ženská vůbec dokáže. To snad ani není ženská. Prý "Kardashians" (smích). Ty americký se mají od madam teda co učit," napsala Slováková.

Poslední příspěvek, který věnovala Monice Štikové, zněl jasně: "Já snad v životě neviděla větší hysterku. Slušně řečeno..." Souhlasíte s Nelou Slovákovou a jejími názory na Štiky? Nebo jste naopak velký fanda tohohle pořadu?

Související články

Další články